صفحه اول اخبار اخبار منتخب چاپ پانزدهم کتاب " دختران آفتاب" با طرح جلد جدید منتشر شد
بازدید: ۲۵۳۱

کد خبر: ۵۶۴۰
چهارشنبه ۱۴ بهمن ۹۴ ساعت ۹:۲۱

از سوی انتشارات سروش؛

چاپ پانزدهم کتاب " دختران آفتاب" با طرح جلد جدید منتشر شد

چاپ پانزدهم کتاب داستانی فاخر و ارزشمند "دختران آفتاب" تألیف امیر حسین بانکی، محمد دانشگر و محمد رضا رضایتمند با طرح جدید جلد از سوی انتشارات سروش منتشر و در مراسمی با حضور نویسندگان کتاب، رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی انتشارات سروش، کتاب "دختران آفتاب" به نویسندگی امیرحسین بانکی، بهزاد دانشگر و محمدرضا رضایتمند اگرچه داستان است، در واقع تحقيقی روان شناختی و جامعه شناختی، فرهنگی و دينی درباره زنان است.

"دختران آفتاب" خواسته است زن و منزلت و شخصيت و هويت او را بشناساند؛ به خودش، به مَردَش، به جامعه اش، و به تاريخ گذشته و سرنوشت آينده اش؛ همان گونه که هست و همان گونه که بايد باشد. و همين گونه است که او را از طفيلی مرد بودن می رهاند و نشان می دهد که در عين زن بودن هيچ از مراتب و کمالات انسانی کم ندارد.

هم سفران "دختران آفتاب" به سرمنزل تفکری می رسند که انسان را می بيند و اعتبار می بخشد؛ خواه زن باشد خواه مرد. تفکری که حجاب و غبار شبهه ها، تلالو انوار بی بدیلش را کورسویی خواسته است و چون این غبار، برای همسفران دختران آفتاب فرو می نشیند؛ تلالو آن انوار، آنها را به خانواده و اجتماع می برد. شرافت مادری را در خانواده ای که پایه و اساس انسان سازی است به آنها یادآوری می کند، نقش های اجتماعی و لوازم آن چون روابط زن و مرد، پوشش و حجاب، حیا و غیرت را توضیح می دهد.

سرمنزل مقصود "دختران آفتاب" دامان پرمهرومحبت مادری است که سرچشمه همه نيکی هاست. مادری که فاطمه خوبی هاست و زهره روشنايی ها.  اين کتاب از معدود داستان هايی است که بيش از يک نويسنده دارد و سبب آن هم چند جنبه ای بودن محتوای آن است.

دختران آفتاب داستانی است که قابلیت ها و ظرفیت هایش برای مطالعه، اجرای رادیویی و حتی فیلم و سریال بسیار بالاست و به زودی از این رمان بیشتر خواهیم شنید.

چاپ پانزدهم کتاب " دختران آفتاب" با طرح جدید جلد در ۴۸۰ صفحه با شمارگان ۲۰۰۰ نسخه و قیمت ۲۵ هزار تومان از سوی انتشارات سروش منتشر و در قالب مراسمی با حضور قائم مقام معاونت سیمای سازمان صدا و سیما، مدیرعامل انتشارات سروش، معاون فرهنگی شهرداری اصفهان و نویسندگان کتاب در کتابخانه مرکزی اصفهان رونمایی و اختیار علاقمندان به ادبیات داستانی قرار گرفت.

مشتاقان برای تهیه کتاب به صورت تک جلدی و کلی به فروشگاه مطهری سروش به نشانی خیابان شهید مطهری، نرسیده به خیابان شهید مفتح، جنب ساختمان سروش، تلفن ۸۸۳۱۰۶۱۰-۰۲۱ یا به فروشگاه مرکزی سروش (ترنجستان سروش) به نشانی خیابان انقلاب، بعد از تقاطع ابوریحان، بین خیابان وصال و فلسطین، فروشگاه ترنجستان سروش، تلفن ۶۶۴۹۳۶۲۰-۰۲۱ مراجعه کنند.

فروش اینترنتی کتاب نیز از طریق سایت انتشارات سروش به نشانی: http://soroushpublishingco.ir  امکان پذیر است.

دیدگاه شما چیست؟
نام شما:
آدرس پست الکترونیک شما:
تلفن شما:
دیدگاه:

Share/Save/Bookmark
10 رای