صفحه اول اخبار اخبار منتخب بازخوانی امضای ماندگار یک کهنه سوار
بازدید: ۱۸۸

کد خبر: ۵۸۰۱
دوشنبه ۰۱ آذر ۹۵ ساعت ۴:۳۳

شماره ۱۶۵۲ مجله سروش منتشر شد؛

بازخوانی امضای ماندگار یک کهنه سوار

شماره ۱۶۵۲ مجله سروش به همراه گفت و گو با برنامه سازان و تحلیل و نقدهای خواندنی امروز منتشر و روی پیشخوان باجه های مطبوعاتی سراسر کشور قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی انتشارات سروش؛ مجله سروش در شماره جدید خود به سراغ محمدعلی کشاورز یکی از بازیگران باسابقه سینما، تلویزیون و تئاتر رفته است و کارنامه هنری این بازیگر را به همراه گفتگویی خواندنی منتشر کرده است.

پیاده روی اربعین موضوعی است که هر ساله با نزدیک شدن به روز اربعین بحث داغ بسیاری از شبکه های تلویزیونی و رادیویی می شود و بسیاری از برنامه سازان در صدد تولید بهترین قالب برای این راهپیمایی عظیم می باشند. مجله سروش در شماره جدید خود نگاهی موشکافانه به ابعاد راهپیمایی سالانه اربعین و پوشش رسانه ای آن دارد و پرونده مفصلی را به همراه گفتگو با اکبر نصرالهی یکی چهره های باسابقه رسانه، تهیه کرده است.

از دیگر مطالب این هفته مجله سروش می توان به گفتگو با سعید ابوطالب در مورد بررسی اهمیت گزارشگری در شرایط بحرانی و خبرنگاری جنگ، گزارشی از بیست و دومین دوره نمایشگاه مطبوعات و خبرگزار ها، گزارش از پشت صحنه مسابقه در دست تولید " آب و آتش"، گزارش پشت صحنه از برنامه " ثریا"، تحلیلی درباره کارگردانی تلویزیونی مناظره های انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا، گزارشی از فیلم های سینمایی " سیانور"، " یتیم خانه ایران" و " نفس"، میزگرد بررسی فیلمسازی تاریخی در سینمای ایران با حضور محسن یزدی و محمدرضا مقدسیان، گزارشی از فراز و فرود بازار نشر ترکیه در حاشیه تحولات سیاسی ماه های اخیر و غیره اشاره کرد.

شماره ۱۶۵۲ مجله سروش را با ده ها تیتر، مطلب و اخبار خواندنی دیگر از باجه های مطبوعاتی سراسر کشور قابل تهیه است. علاقمندان برای اشتراک مجله نیز می توانند با شماره تلفن ۸۸۳۴۵۰۶۷ تماس حاصل نمایند.

دیدگاه شما چیست؟
نام شما:
آدرس پست الکترونیک شما:
تلفن شما:
دیدگاه:

Share/Save/Bookmark