صفحه اول اخبار اخبار منتخب سروش کودکان و خردسالان آذر ماه منتشر شد
بازدید: ۴۹۴

کد خبر: ۵۸۰۲
دوشنبه ۰۱ آذر ۹۵ ساعت ۵:۲۹

سروش کودکان و خردسالان آذر ماه منتشر شد

ماهنامه سروش کودکان ویژه آذرماه ماه ۹۵ برای کودکان ۷ تا ۱۱ ساله منتشر و روی پیشخوان مطبوعات سراسر کشور قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی انتشارات سروش؛ در این شماره مجله سروش؛ کودکان می توانند در دنیای قصه های زیبایی چون" تور چنگول پنگولی"، " اگر آب نبود"، "دامادی "، " همنشین قصاب"، " کیان و دوست تازه" قدم زده و با ادبیات غنی کشورمان آشنا شوند. همچنین شعرهای زیبای " هو...هووو"، "ذهن ابری خواهرم "، " خواب" و " امید" برای این شماره کودکان در نظر گرفته شده است.

استان سیستان و بلوچستان در جنوب شرق ایران می باشد. این استان از دو قسمت به نام های سیستان و بلوچستان تشکیل شده است که از لحاظ طبیعی با یکدیگر کاملا متفاوتند. مجله سروش کودکان اینبار در صفحه ایرانگردی مطالب زیبا و جذابی در مورد مشخصات جغرافیایی، هنرهای سنتی، لباس های محلی، بازی ها و ورزش های محلی ،دیدنی های طبیعی و حیات وحش این استان تهیه کرده است که می تواند اطلاعات ارزشمندی را به مخاطبان ارایه دهد.  

مجله سروش کودکان در صفحه معرفی مشاغل به سراغ شغل عکاسی رفته و به معرفی آن پرداخته است. در این گزارش کودکان با محل کار عکاس، ابزار کار عکاسو اینکه چطور می توان یک عکاس موفق بود، آشنا می شوند.

و اما صفحه علمی اینبار در مورد مبحث هواشناسی گه از برنامه های خبری رادیو و تلویزیون پخش می شود می پردازد. در این صفحه کودکان می توانند با این علم نوین آشنا شده و اطلاعات خوبی از ایستگاه های هواشناسی مهم کشور ایران کسب کنند.

یکی از مطالب خواندنی این شماره سروش کودکان مصاحبه با بهناز ضرابی زاده یکی از نویسندگان کتاب های داستانی است. وی داستان های زیادی را به رشته تحریر در آورده و افتخارات زیادی را در مسابقات مختلف کسب کرده است.

معرفی کتاب، سرگرمی ، نقاشی، مسابقه‌، جدول و صفحه آشپزی بخش‌های دیگرمجله هستند.

همین گزارش می افزاید: شماره ۵۶ سروش خردسالان آبان ماه سال ۹۵ برای سنین ۳ تا ۷ ساله منتشر شد و در این مجلّه، قصّه‌ها، شعرها و سرگرمی‌های متنوّعی برای خردسالان ارائه شده است.

" دوست تو هستم"، "سفره"، " ماه و بستنی"، "عطسه های فیفیلو" و "جشن مهربانی" شعر و داستان های این شماره مجله هستند که خردسالان را با دنیای شعر و قصه همراهی می کند.

خواندن کتاب برای بچه‌ها نباید فراموش شود. بنابراین مجله خردسالان به معرفی چند کتاب زیبا و قشنگ می پردازد تا مادرها و پدرها راحت‌تر بتوانند کتاب مناسب برای فرزندانشان انتخاب کنند.

نقاشی من، ، سرگرمی‌ و با مامان،باباها از دیگر بخش‌های جالب و سرگرم کننده برای گروه سنی پیش از دبستان در سروش خردسالان است.

علاقمندان برای تهیه مجلات سروش کودکان و سروش خردسالان به باجه های مطبوعاتی سراسر کشور مراجعه یا برای اشتراک با شماره تلفن: ۰۲۱-۸۸۳۴۵۰۶۷ تماس حاصل نمایند.

دیدگاه شما چیست؟
نام شما:
آدرس پست الکترونیک شما:
تلفن شما:
دیدگاه:

Share/Save/Bookmark