صفحه اول اخبار اخبار منتخب انتصابات جدید در انتشارات‌سروش
بازدید: ۱۳۴

کد خبر: ۵۸۰۶
شنبه ۰۴ دي ۹۵ ساعت ۵:۵۵

انتصابات جدید در انتشارات‌سروش

به گزارش روابط‌عمومی انتشارات‌سروش بر اساس احکام جداگانه که توسط مدیرعامل محترم انتشارات صادر گردید مدیرروابط‌عمومی، مدیرامور کتاب و مدیر پشتیبانی و تدارکات انتشارات سروش منصوب شدند.

حامد حسین‌زادگان که بعنوان مدیر روابط‌عمومی انتشارات‌سروش منصوب شده، پیش از این سابقۀ مدیریت روابط‌عمومی در حوزۀ معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیریت برگزاری رویدادهای مختلف فرهنگی و هنری را داشته و همچنین بعنوان معاون روابط‌عمومی در شهرداری تهران، فعالیت نموده است.

مصطفی اکبری نیز بعنوان مدیر فرهنگی امور کتاب انتشارات‌سروش اغاز به کار نموده که از اساتید دانشگاه در حوزه علوم اجتماعی و پژوهشگر در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی می‌باشد. ایشان در حوزۀ نشر و تألیف کتب تخصصی نیز فعالیت نموده‌اند.

رضا رحیمی نیز که بعنوان مدیر پشتیبانی و تدارکات سروش منصوب شده و در حوزه‌های پشتیبانی تدارکات و امور مالی در نهادهای مختلف دولتی و خصوصی مسئولیت داشته است.

در مراسم معارفۀ مدیران جدید سروش جناب آقای دکتر بلالی مدیرعامل انتشارات، پرسنل سروش را خدمتگزاران فرهنگ ایران اسلامی نامیده و بر مسئولیت خطیر مدیران تأکید نمودند.

ایشان ایجاد نشاط کاری در بین همکاران و جدیت در کار و همچنین اتخاذ تصمیمات بر اساس مطالعۀ دقیق و اجرای کامل اهداف سازمانی را بعنوان سرلوحۀ کاری برای مدیران برشمردند. دکتر بلالی بر همدلی بین پرسنل سروش و تلاش صادقانه برای اعتلای نام بلند آوازۀ سروش تأکید نمودند.

سروش بعنوان یکی از قدیمی‌ترین مجموعه‌های فرهنگی انتشاراتی کشور از قبل از انقلاب‌اسلامی در حوزۀ نشر کتاب در حوزۀ تخصصی رسانه و سیما فعالیت داشته که افزایش کمی و کیفی آثار منتشره در سروش در سال‌های گذشته فزاینده و چشمگیر بوده است.

دیدگاه شما چیست؟
نام شما:
آدرس پست الکترونیک شما:
تلفن شما:
دیدگاه:

Share/Save/Bookmark