صفحه اول اخبار اخبار منتخب سیصد ماهگی سروش کودکان مبارک!
بازدید: ۵۷۸

کد خبر: ۵۸۱۲
سه شنبه ۰۷ دي ۹۵ ساعت ۱۱:۴۵

سیصد ماهگی سروش کودکان مبارک!

به گزارش روابط عمومی انتشارات سروش مجلۀ سروش کودکان با شمارۀ سیصد منتشر شد. این مجله، طبق سنوات گذشته همراه با سروش خردسالان از ابتدای دی ماه در کیوسک‌های مطبوعات عرضه می‌شود.

سروش کودکان و خردسالان این‌بار نیز با استفاده از نرم‌افزار واقعیت افزوده مخاطبان خود را به دنیای هیجان‌انگیز سه‌بعدی می‌برد و با استفاده از این نرم‌افزار شما می‌توانید لذت مطالعۀ خود را ده چندان کنید.

از کودکی برای همۀ ما این تصویر که روزی شخصیت گرافیکی‌های مجلات زنده شوند و با ما ارتباط برقرار کنند خیالی دست‌نیافتنی بود، اما حالا با استفاده از تکنولوژی فرزندان ایران‌زمین می‌توانند نشریات سروش را ببینند، بخوانند، گوش کنند و با شخصیت‌های داستان‌های سروش ارتباط برقرار کنند.

حالا دیگر سروش یک نشریۀ کاغذی نیست بلکه یک کتاب صوتی و حتی تصویری و شنیداری است که با استفاده از این تکنولوژی، خردسالانی که توانایی خواندن ندارند نیز می‌توانند سروش را گوش کنند و با حضور تصاویر سه‌بعدی لذت ببرند! یکی دیگر از قابلیت‌های این نرم‌افزار استفاده کودکان معلول با استفاده از حس جایگزین است، یعنی کودک نابینا سروش را می‌شنود و کودک ناشنوا از تصاویر سه‌بعدی، داستان‌ها و مطالب سروش استفاده می‌کند.

در شمارۀ سیصد سروش کودکان شما می‌توانید این مطالب را ببینید، بشنوید و لذت ببرید:

-        گفتگویی صمیمی با گیتی خامنه مجری محبوب کودکان دیروز تا امروز

-        داستان بومبالو و کیان

-        داستانی خواندنی از سوسن طاقدیس

-        مطالب علمی و سرگرم‌کننده

-        داستان دنباله‌دار خاله شوکا

همچنین می‌توانید در سروش خردسالان نیز داستان روباشاد، مسابقۀ داستان تصویری، شعر و نقاشی‌های مخاطبان را همراه با سرگرمی‌های جذاب برای خردسالان ببینید و بشنوید.

ضمناً در این نسخه از نرم‌افزار واقعیت افزوده می‌توانید از برخی مطالب به دو زبان فارسی و انگلیسی استفاده نمائید.

مجلۀ سروش کودکان و سروش خردسالان را در اولین روز هر ماه از کیوسک‌های مطبوعاتی سراسر کشور تهیه کنید.

دیدگاه شما چیست؟
نام شما:
آدرس پست الکترونیک شما:
تلفن شما:
دیدگاه:

Share/Save/Bookmark
1 رای