صفحه اول اخبار اخبار منتخب بازدید مدیران سروش از چاپخانه
بازدید: ۱۵۲

کد خبر: ۵۸۲۷
چهارشنبه ۲۲ دي ۹۵ ساعت ۱:۴۶

بازدید مدیران سروش از چاپخانه

به گزارش روابط‌عمومی انتشارات‌سروش جلسۀ مدیران سروش در محل چاپخانه برگزار شد، در حاشیۀ این جلسه مدیرعامل و مدیران انتشارات از بخش‌های مختلف چاپخانه بازدید نمودند. ذکائی مدیر چاپخانه که همکاران خود را در این بازدید همراهی می‌نمود، ایشان را در جریان تغییرات فنی چاپخانه در دورۀ جدید قرار داد و گفت: چاپخانه سروش با ظرفیت بالا و با وجود نیروهای باتجربه و متخصص می‌تواند آثاری کیفی را به بازار نشر عرضه نماید.

وی افزود چاپخانه سروش به‌دلیل تجمیع تمام امکانات چاپ؛ شامل لیتوگرافی، چاپ و صحافی در یک مجموعۀ کامل آن‌را از سایر مجموعه‌ها متمایز نموده و باعث صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌ها می‌گردد.

مدیران بخش‌های مختلف چاپخانۀ سروش نیز در نشستی صمیمی با مدیرعامل انتشارات، جناب آقای دکتر بلالی واگویه‌های پرسنل و مشکلات کاری چاپخانه را به اطلاع ایشان رساندند. مدیرعامل نیز ابراز امیدواری نمود، بخش اعظم مشکلات باتوجه به ظرفیت‌های مجموعه و شرایط موجود مرتفع خواهد شد.

در پایان مدیرعامل از زحمات مدیریت و پرسنل چاپخانه سروش تقدیر به‌عمل آورد و ابراز امیدواری نمود با روحیۀ قوی و تلاش، شاهد تغییرات جدی در جهت پیشرفت و سربلندی انتشارات سروش باشیم.

دیدگاه شما چیست؟
نام شما:
آدرس پست الکترونیک شما:
تلفن شما:
دیدگاه:

Share/Save/Bookmark
1 رای