صفحه اول اخبار اخبار منتخب وضعیت تولید و نیاز کاغذ در وزارت صنعت بررسی می‌شود یکسان‌سازی تعرفه کاغذ بسته‌بندی و کارتنی به ۱۰ درصد
بازدید: ۱۳۲

کد خبر: ۵۸۵۵
شنبه ۳۰ بهمن ۹۵ ساعت ۴:۱۹

وضعیت تولید و نیاز کاغذ در وزارت صنعت بررسی می‌شود یکسان‌سازی تعرفه کاغذ بسته‌بندی و کارتنی به ۱۰ درصد

به گزارش روابط‌عمومی انتشارات سروش، جلسه و نشست مشترک سندیکای کاغذ و مقوا با تولیدکنندگان کاغذ سفید بدون حضور مصرف کنندگان در وزارت صنعت معدن تجارت با محوریت موضوع بررسی وضعیت تولید و نیاز کشور و موضوع دوم بررسی وضعیت تعرفه برگزار شد.

بر اساس این گزارش، جلسه اول به‌دلیل اینکه بدون حضور مصرف‌کنندگان برگزار شد به نتیجه نرسید و مقرر شد جلسه آتی در وزارت صنعت با حضور مصرف‌کنندگان کاغذ سفید برپا شود.

جلسه دوم قرار است با برنامه‌ریزی وزارت صنعت با ذی‌نفعان کاغذ سفید و تحریر برگزار شود. در جلسه اول پیرامون میزان تولید بحث و بررسی صورت گرفت. اما در جلسه آتی مصرف‌کنندگان هم حضور خواهند داشت. 

اما جلسه دیگری هفته گذشته با حضور سندیکای تولیدکنندگان کاغذ و مقوا و انجمن تولیدکنندگان کارتن و ورق برگزار شد که تفاهماتی در راستای نرخ ثابت انجام شد.

بر این مبنا طبق توافق سندیکای تولیدکنندگان کاغذ و مقوا و انجمن تولیدکنندگان کارتن و ورق تعرفه کاغذهای بسته‌بندی و کارتنی ثابت شد. تا پیش از این تعرفه کاغذ بسته‌بندی و کارتنی که از ۵ تا ۱۰ درصد شناور بود،‌ تبدیل به ۱۰ درصد شد تا تعرفه رقم ثابتی باشد.

دیدگاه شما چیست؟
نام شما:
آدرس پست الکترونیک شما:
تلفن شما:
دیدگاه:

Share/Save/Bookmark