صفحه اول اخبار اخبار منتخب سروش نوجوان پس از ده سال منتشر شد
بازدید: ۸۲

کد خبر: ۵۸۷۰
يكشنبه ۳۱ ارديبهشت ۹۶ ساعت ۱۱:۶

سروش نوجوان پس از ده سال منتشر شد

انتشارات سروش همواره بعنوان بازوی رسانه‌های مکتوب سازمان صدا و سیما در راستای رسالت فرهنگی خود گام برداشته و البته با انواع مختلف نشریات سروش کودک، خردسال، هفتگی، اندیشه، بانوان، جوان و نوجوان در مقاطع مختلف ارائۀ محتوا نموده است.

چاپ نشریات سروش در مقاطع مختلف بنا به دلایلی متوقف شده‌اند، نشریاتی که هر کدام مخاطب ویژۀ خود را داشته و سبد فرهنگی مطبوعاتی کاملی را تشکیل می‌داده

این توقف‌ها گاهاً برای جامعه خوشایند نبوده و حتی جای خالی این نشریات نیز به وضوح احساس می‌گردد.

یکی از نشریاتی که نام آن با اسامی مهم و به یادماندنی ادبیات معاصر گره خورده، سروش نوجوان است.

این نشریه که مخاطبی خاص را انتخاب نموده، ده سال متوقف بوده و حالا با همت متخصصان و هنرمندان با یک مضاعف و البته با حفظ اصالت دورۀ قبل و فضای جذاب و پویایی که دکتر قیصر امین‌پور فقید به یادگار گذاشته مجدداً منتشر می‌شود.

این نشریه دورۀ جدید خود را با سردبیری سیدعلی کاشفی‌خوانساری از فعالان عرصۀ مطبوعات و نویسنده و پژوهشگر ادبیات کودک و نوجوان تجربه می‌کند و امید آن می‌رود با اضافه شدن سروش نوجوان به سبد فرهنگی خانوادۀ انتشارات سروش بتواند به این دورۀ حساس سنی خدمتی شایسته را ارائه نماید.

این نشریه در دورۀ جدید خود با شعار سروش نوجوان فقط یک مجله نیست تلاش می‌کند باحضور جدی و مشارکت نوجوانان در تولید محتوا و استفاده از سایر ظرفیت‌های رسانه، جریانی سالم و پرنشاط را برای نوجوانان ایران ایجاد نموده و با خلاقیت و سوار بر امواج مثبت و انرژی نوجوانی همراهی شایسته برای جوانان آیندۀ سرزمینمان باشد.

دیدگاه شما چیست؟
نام شما:
آدرس پست الکترونیک شما:
تلفن شما:
دیدگاه:

Share/Save/Bookmark