صفحه اول اخبار اخبار منتخب ⁣رویکر متفاوت در نخستین شماره سروش نوجوان
بازدید: ۵۷

کد خبر: ۵۸۷۳
يكشنبه ۰۷ خرداد ۹۶ ساعت ۱:۵۱

⁣رویکر متفاوت در نخستین شماره سروش نوجوان

قیصر هنوز می‌نویسد!

نخستین شماره دوره جدید ماهنامه سروش نوجوان از سوی موسسه انتشاراتی سروش وابسته به سازمان صداوسیما منتشر شد.

در ابتدای این شماره سرمقاله‌ای به قلم مرحوم دکتر قیصر امین‌پور به چشم می‌خورد. امین‌پور بنیانگذار نشریه سروش نوجوان بود و از سال ۱۳۶۷ تا ۱۳۸۲ سردبیری این نشریه را به عهده داشت.

تیتر روی جلد این شماره «زیر و رو کردن دنیا در نوجوانی» انتخاب شده و در این شماره آثار ۴۸ نوجوان دختر و پسر ایرانی از استان‌های مختلف کشور به چشم می‌خورد.

حنانه خلفی، حافظ قرآن، مهتاب نوری، مخترع دارای معلولیت جسمی، صبا صفری، عضور تیم ملی تنیس روی میز، محمدمهدی احدی، بازیگر سینما و تلویزیون و علیرضا فیروزجا، اعجوبه شطرنج جهان ازجمله نوجوانانی هستند که در این شماره از سروش نوجوان معرفی شده‌اند.

بررسی نوجوانی امام خمینی (ره)، معرفی شهید ۱۳ساله بابک پناهی، نقد و بررسی فیلم، نمایش، ترانه، عکس و نقاشی از دیگر مطالب این شماره سروش نوجوان است.

در نخستین شماره دوره جدید سروش نوجوان آثاری از نویسندگان صاحب نام همچون قاسمعلی فراست، محسن هجری، عبدالرحمن اونق، رفیع افتخار، حمید هنرجو، منوچهر اکبرلو، محمد گودرزی دهریزی، فریبرز لرستانی، شاهین راهنما، طیبه شامانی، غلامرضا بکتاش و نیلوفر تیموریان به چشم می‌خورد.

مجله سروش نوجوان بعد از ۱۰ سال وقفه انتشار خود را با مدیرمسئولی مجید بلالی و سردبیری سیدعلی کاشفی خوانساری آغاز کرده است.

دیدگاه شما چیست؟
نام شما:
آدرس پست الکترونیک شما:
تلفن شما:
دیدگاه:

Share/Save/Bookmark
1 رای