صفحه اول اخبار اخبار منتخب سروش کودکان و خردسالان خرداد ماه منتشر شد
بازدید: ۸۰

کد خبر: ۵۸۷۵
چهارشنبه ۱۷ خرداد ۹۶ ساعت ۱۰:۴۵

سروش کودکان و خردسالان خرداد ماه منتشر شد

شماره ۳۰۴ ماهنامه سروش کودکان ویژه خرداد ماه ۹۶ برای کودکان ۷ تا ۱۱ ساله منتشر و روی پیشخوان مطبوعات سراسر کشور قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی انتشارات سروش؛ در این شماره مجله سروش، کودکان می توانند در دنیای قصه هایی  چون" صاحب جنگل"، " پولیچو ترسناکه"، "خدایا... "، " کامبیز و دوست فضایی اش!"، " مترسک مهربان" و " خرما و نخل" قدم زده و با ادبیات غنی کشورمان آشنا شوند. همچنین شعرهای زیبای " مثل مادر، مثل بابا"، "دوست "، " لبخند آب" و " مامان چه خوب است"،   برای این شماره کودکان در نظر گرفته شده است.

مردم دنیا به زمین و محیط زیست آن اهمیت می دهند. در کشور ما روز پانزدهم خرداد روز محیط زیست است. استفاده از انرژی های پاک مثل انرژی خورشیدی، بادی، آبی و غیره به حفظ محیط زیست کمک می کند. از این روز مجله سروش در شماره جدید خود به معرفی استان هایی می پردازد که در آن از بعضی انرژی های پاک استفاده می شود

مجله سروش کودکان در صفحه معرفی مشاغل به سراغ شغل خادم مسجد رفته و به معرفی آن پرداخته است. در این گزارش کودکان با محل کار خادم مسجد و اینکه یک خادم چه کارهایی را باید انجام دهد؛ آشنا شده و اطلاعات خوبی را در این زمینه کسب می کنند.

و اما صفحه علمی اینبار از شگفتی های دندان صحبت می کند. دندان یکی از مهمترین اعضای بدن محسوب می شود که حفظ و نگهداری از آن بسیار اهمیت دارد. مجله سروش کودکان در این صفحه کوشیده است کودکان را با رشد و تکامل دندان و نحوه نگهداری از آن آشنا کند تا همه کودکان سرزمین دارای دندان هایی سالم و زیبا باشند.

شماره ۳۰۴ سروش کودکان مانند شماره های قبل همراه با نرم افزار هیجان انگیز واقعیت افزوده ارائه شده و لذت مطالعه را همراه با شعر و موسیقی و تصاویر سه بعدی، صدچندان خواهد نمود.

معرفی کتاب، ، نقاشی، سرگرمی‌، جدول و رنگ آمیزی بخش‌های دیگرمجله هست که می تواند برای کودکان جذاب و خواندنی باشد

همین گزارش می افزاید: شماره ۶۱ سروش خردسالان آبان ماه سال ۹۵ برای سنین ۳ تا ۷ ساله منتشر شد و در این مجلّه، قصّه‌ها، شعرها و سرگرمی‌های متنوّعی برای خردسالان ارائه شده است.

" خرگوش گمشده"، "لی لی لی"، " مهمانی"، "روباشاد"،  "خواب" و " قطار" شعر و داستان های این شماره مجله هستند که خردسالان را با دنیای شعر و قصه همراه می کند.

خواندن کتاب برای بچه‌ها نباید فراموش شود. بنابراین مجله خردسالان به معرفی یک کتاب زیبا و قشنگ می پردازد تا مادرها و پدرها راحت‌تر بتوانند کتاب مناسب برای فرزندانشان انتخاب کنند.

نقاشی من، سرگرمی‌ و بازی به همراه نرم افزار واقعیت افزوده از دیگر بخش‌های جالب و سرگرم کننده برای گروه سنی پیش از دبستان در سروش خردسالان است.

علاقمندان برای تهیه مجلات سروش کودکان و سروش خردسالان به باجه های مطبوعاتی سراسر کشور مراجعه یا برای اشتراک با شماره تلفن: ۰۲۱-۸۸۳۴۵۰۶۷ تماس حاصل نمایند.

دیدگاه شما چیست؟
نام شما:
آدرس پست الکترونیک شما:
تلفن شما:
دیدگاه:

Share/Save/Bookmark