صفحه اول اخبار اخبار منتخب سروش کودکان و خردسالان مرداد ماه منتشر شد
بازدید: ۶۷

کد خبر: ۵۹۲۹
دوشنبه ۰۲ مرداد ۹۶ ساعت ۱۱:۵۲

سروش کودکان و خردسالان مرداد ماه منتشر شد

شماره ۳۰۶ ماهنامه سروش کودکان ویژه مرداد ماه ۹۶ برای کودکان ۷ تا ۱۱ ساله منتشر و روی پیشخوان مطبوعات سراسر کشور قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی انتشارات سروش؛ در این شماره مجله سروش، کودکان می توانند در دنیای قصه هایی  چون" قصه های صورتی"، " زرشک پلو و فوتبال"، " کامبیز و دوست فضایی اش!" و " خدایا... " قدم زده و با ادبیات غنی کشورمان آشنا شوند. همچنین شعرهای زیبای " کیک"، "دعوا "، " احترام" و " دست مامان" برای این شماره کودکان در نظر گرفته شده است.

صفحه ایرانگردی سروش کودکان اینبار به معرفی بیابان می پردازد. در این صفحه کودکان با وسیع ترین بیابان های جهان، شگفتی های بیابان های ایران، گلدان های بیابان و دریاچه ای در بیابان آشنا شده و مطالب آموزنده ای در مورد اقلیم و جایگاه بیابان فرا می گیرند.

بسیاری از کودکان در روزهای تعطیل تابستان برای گذراندن اوقات فراغت خود به سراغ آموزش ورزش های مختلف می روند. به کشانی که بتواند مهارت های ورزشی را به افراد آموزش بدهد مربی می گویند. مجله سروش کودکان در صفحه معرفی مشاغل به سراغ شغل مربی گری رفته و به معرفی آن پرداخته است. در این گزارش کودکان با ساعت کار، محل کار و اینکه چطور می توان یک مربی موفق بود، آشنا می شوند.

و اما صفحه علمی اینبار از شگفتی های اسکلت انسان صحبت می کند. اسکلت بدن انشان بسیار دقیق طراحی و ساخته شده است. در این طراحی شگفت انگیز، استخوان های کوچک و بزرگ با نظم کنار هم قرار گرفته اند. در این صفحه مطالب خوبی در مورد تعداد استخوان های یک انسان، نحوه رشد استخوان ها و غیره آمده است که کودکان را با پیچیدگی های اسکلت انسان آشنا می کند.

 

شماره ۳۰۶ سروش کودکان مانند شماره های قبل همراه با نرم افزار هیجان انگیز واقعیت افزوده ارائه شده و لذت مطالعه را همراه با شعر و موسیقی و تصاویر سه بعدی، صدچندان خواهد نمود.

با بزرگان، دانستنی ها، معرفی کتاب، ، نقاشی، سرگرمی‌، جدول و رنگ آمیزی بخش‌های دیگرمجله هست که می تواند برای کودکان جذاب و خواندنی باشد

همین گزارش می افزاید: شماره ۶۳ سروش خردسالان مرداد ماه سال ۹۶ برای سنین ۳ تا ۷ ساله منتشر شد و در این مجلّه، قصّه‌ها، شعرها و سرگرمی‌های متنوّعی برای خردسالان ارائه شده است.

" روباه پاستیلی"، "ببعی"، " زیارتت قبول باشه کبوتر"، "روباشاد" و  "ماجرای موز گمشده" شعر و داستان های این شماره مجله هستند که خردسالان را با دنیای شعر و قصه همراه می کند.

نقاشی من، سرگرمی‌ و بازی به همراه نرم افزار واقعیت افزوده از دیگر بخش‌های جالب و سرگرم کننده برای گروه سنی پیش از دبستان در سروش خردسالان است.

علاقمندان برای تهیه مجلات سروش کودکان و سروش خردسالان به باجه های مطبوعاتی سراسر کشور مراجعه یا برای اشتراک با شماره تلفن: ۰۲۱-۸۸۳۴۵۰۶۷ تماس حاصل نمایند.

دیدگاه شما چیست؟
نام شما:
آدرس پست الکترونیک شما:
تلفن شما:
دیدگاه:

Share/Save/Bookmark