جزئیات جلسه روز گذشته کمیسیون امنیت ملی با وزرای صمت و اقتصاد / ظریف به مجلس می‌آید

جزئیات جلسه روز گذشته کمیسیون امنیت ملی با وزرای صمت و اقتصاد / ظریف به مجلس می‌آید

[ad_1]

محمد جواد جمالی نوبندگانی، نماینده فسا و نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجو، اظهار داشت: جلسه کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجه روز گذشته با حضور رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت، فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصاد و دارایی و امیدعلی پارسا، رئیس سازمان مالیاتی برگزار شد.

وی تشریح کرد: در این جلسه به چگونگی تولیدات مواد بهداشتی وشوینده ها و همچنین بررسی شرایط اقتصاد بعد از کرونا و نحوه اخذ مالیات پرداخته شد.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی ادامه داد: همچنین در این جلسه به نحوه مدیریت در توزیع کالاهای اساسی در شرایط کرونایی پرداخته شد و این موضوع تاکید شد که ایران نسبت به کشورهای اروپایی و آمریکا در واقع خوب عمل کرده که این در شرایطی است که کشور با تحریم های سختی روبه رو است.

وی بیان داشت: در ادامه جلسه تعدادی از اعضای کمیسیون نظرات خود را بیان کردند که نقطه اشتراک آنها هماهنگی لازم بین وزارتخانه ها در این شرایط، کنترل بیشتر بر قضیه قرنطینه ونظارت کافی بر بازگشایی مشاغل و رعایت موارد بهداشتی بود.

جمالی در پایان گفت: امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه با محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جلسه‌ای درباره شرایط منطقه و همچنین تحریم های آمریکا خواهد داشت.

 

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *