دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول بدون آزمون دانشجوی ارشد می‌پذیرد

دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول بدون آزمون دانشجوی ارشد می‌پذیرد

[ad_1]

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول در نظر دارد برای نیمسال اول۱۴۰۰-۱۳۹۹ در مقطع کارشناسی ارشد دانشجویان استعداد درخشان و ممتاز را جذب کند.

این دانشگاه، در راستای اجرای آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعداد‌های درخشان وزارت علوم، اقدام به جذب دانشجو کرده است. بر همین اساس، مصاحبه پذیرش بدون آزمون این دانشجویان خرداد ۹۹ انجام می‌شود و این فراخوان شامل دانشجویان سال آخر دوره کارشناسی پیوسته است.

فارغ التحصیلان کارشناسی سال‌های قبل، دانشجویان و فارغ التحصیلان کارشناسی ناپیوسته دانشگاه‌های پیام نور، آزاد، غیردولتی و غیرانتفاعی، علمی کاربردی و پردیس‌های بین المللی شامل این پذیرش بدون آزمون دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول نمی‌شوند.

علاقه‌مندان به تحصیل در این مقطع دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول می‌توانند برای ثبت نام به سامانه www.jsu.ac.ir مراجعه و بعد از ورود به سیستم، گزینه متقاضی شرکت در آزمون را انتخاب کنند.

گفتنی است، انجام مرحله ثبت نام اینترنتی برای پذیرش در این دوره ضروری است و متقاضیان تا ۱۵ اردیبهشت ۹۹ فرصت ثبت نام دارند.

بر همین اساس، این دانشگاه در رشته‌های مهندسی معماری، طراحی شهری، ریاضی محض، فیزیک، مهندسی شیمی، مهندسی مکانیک، مهندسی برق، مهندسی عمران، بدون آزمون، دانشجوی کارشناسی ارشد جذب می‌کند.

 

https://snn.ir/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *