دانشکده‌های دانشگاه فنی‌حرفه‌ای تدابیر لازم برای برگزاری آزمون‌های مجازی را اتخاذ کنند

دانشکده‌های دانشگاه فنی‌حرفه‌ای تدابیر لازم برای برگزاری آزمون‌های مجازی را اتخاذ کنند

[ad_1]

غلامرضا کیانی، معاون آموزشی دانشگاه فنی‌حرفه‌ای در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو درباره برگزاری امتحانات پایانی در این دانشگاه گفت: در صورتی که در بازه امتحانات ستاد ملی مدیریت ویروس کرونا شرایط را عادی اعلام کند امتحانات پایانی در نیم سال جاری به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

 

کیانی ادامه داد: کارگروه آموزش‌های مجازی دانشکده/ آموزشکده‌ها باید تدابیر لازم برای برگزاری آزمون‌های پایانی به روش مجازی را اتخاذ کنند تا در صورت ضرورت نسبت به این امر اقدام شود. بدیهی است آزمون پایانی دروس عملی و نظری- عملی که امکان ارائه آن با روش آموزش مجازی وجود ندارد با موارد بهداشتی به صورت حضوری و پس از برگزاری کلاس‌ها انجام خواهد شد.

معاون آموزشی دانشگاه فنی‌حرفه‌ای درباره ارائه درس یا دروس با استفاده از شیوه معرفی به استاد تصریح کرد: به صورت استثنا و صرفا برای سال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸ با رعایت مقررات مندرج در آیین نامه و شیوه نامه اجرایی آن ارایه حداکثر ۴ عنوان درس به روش معرفی به استاد صرفا برای دانشجویان همان دانشکده/آموزشکده که با استفاده از این تسهیلات دانش آموخته می‌شوند، بلامانع خواهد بود. در مورد امکان ارائه معرفی به استاد برای دروسی که در آیین نامه آموزشی ممنوع هستند نیز متعاقبا تصمیم گیری خواهیم کرد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.