این عکس داریم داخل صفحه تکراری/ سامانه آموزش مجازی در دانشگاه فسا راه اندازی شد

سامانه آموزش مجازی در دانشگاه فسا راه اندازی شد

[ad_1]

 

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، به نقل از دانشگاه فسا، مهدیه هاشمی، معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه فسا با اشاره به زیرساخت‌های موجود در دانشگاه عنوان کرد: با توجه به بحران بیماری کرونا و جهت جلوگیری ازشیوع این بیماری، دانشگاه‌های سراسر کشور کلاس‌های حضوری را تعطیل کرده و شروع به آموزش به روش الکترونیکی کردند. بدین ترتیب آموزش که مهمترین رکن یک دانشگاه است به روند خود ادامه می‌دهد.

هاشمی افزود: هم اکنون در دانشگاه فسا سیستم مدیریت آموزش «مودل» جهت بارگذاری محتوا توسط اساتید و نیز سامانه BigBlue Button جهت برگزاری کلاس‌های برخط به کار می‌رود که هر دو از جمله نرم‌افزار‌های کد باز و مطرح موجود در دنیا و کشور می‌باشد و همچنین با پیگیری وزارت علوم، اینترنت مورد استفاده سامانه مودل دانشگاه فسا رایگان شده و اساتید و دانشجویان می‌توانند از این امکان جهت بارگزاری و دانلود محتوا‌های آموزشی نهایت استفاده را ببرند.

گفتنی است، دانشجویان می‌توانند از طریق سایت آموزش مجازی دانشگاه فسا به آدرس moodle.fasau.ac.ir وارد پنل کاربری خود شده و در کلاس‌ها شرکت کنند و نیز جهت دریافت اطلاعات و فایل‌های آموزشی نحوه استفاده از سیستم مودل به لینک سامانه آموزش مجازی که در منوی اصلی وب‌سایت دانشگاه بارگزاری شده است، مراجعه کنند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *