تسهیلات ۵۰ میلیونی تومانی پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی برای محصولات فناورنه

تسهیلات ۵۰ میلیونی پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی برای محصولات فناورانه

[ad_1]

عبدالرضا واعظی، رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجو، با اشاره به حمایت پارک علم و فناوری از شرکت‌های که در اثر ویروس کرونا آسیب دیدند گفت: در این راستا، بسته حمایتی ویژه‌ای را برای این مشاغل در نظر گرفته شده است که این بسته شامل تخفیف ۵۰ درصدی اجاره بها، تاخیر سه ماه سررسیده چک‌های باز پرداخت تسهیلات و حمایت ۵۰ میلیونی از شرکت‌های که محصولی در راستای فناور‌ی مقابله با ویروس کرونا داشته باشند.

واعظی در ادامه مطرح کرد: علاوه بر تسهیلاتی که برای شرکت‌های دانش بنیان استان در نظر گرفته شده تولید تیز تبلیغاتی و طراحی ۳۰ سایت برای ۳۰ شرکت جهت فروش اینترنتی محصولات در فضای کرونایی است.

رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی تاکید کرد: حدود ۱۰ شرکت در این پارک به فعالیت‌های خود را برای مقابله با ویروس کرونا شکل داده‌اند و مشخصا در تولید محصولات مقابله با این ویروس فعالیت می‌کنند.

وی گفت: یکی دیگر از اقدامات ما تزریق حمایت مالی از سوی صندوق پژوهشگری ارس به یکی از شرکت در منطقه آزاد برای تولید ماسک بود که خوشبختانه این شرکت شبانه روز در حال تولید ماسک است و این ماسک‌ها در اختیار مراکز درمانی استان قرار می‌دهد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *