جمعیت امام رضایی‌ها به کمک جهادگران در روستای بهانگر داورزن شتافت

جمعیت امام رضایی‌ها به کمک جهادگران در روستای بهانگر داورزن شتافت

[ad_1]

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، وقوع سیل در روستای بهانگر از توابع داورزن در خراسان رضوی باعث شد تا منازل مردم و همچنین معابر این روستا زیر گل و لای فرو برود. همین امر سبب شد تا گروه‌های جهادی برای کمک به مردم و تخلیه منازل از گل و لای و همچنین تأمین نیاز‌های آنان در منطقه حضور یابند.

 

جمعیت امام رضایی‌ها نیز در همین راستا اخیرا به جهادگران در این روستا پیوسته است تا هم در کنار دیگر جهادگران به تخلیه منازل از گل و لای بپردازد و هم بخشی از نیاز‌های این جهادگران را تأمین کند.

 

حسین یکتا، موسس جمعیت امام رضایی‌ها با اشاره به اینکه بیش از ۴۰ منزل در این روستا گرفتار سیل شده، گفت: آشپزخانه جمعیت امام رضایی‌ها به پا شده و غذای مورد نیاز همه جهادگران را تأمین می‌کند.

 

یکتا در خصوص تأمین سرپناه برای سیل زدگان گفت: خوشبختانه اهالی روستای بهار اجازه ندادند مردم روستای همجوارشان بیرون از منزل بمانند و سیل زدگان را در خانه‌های خود جا داده اند.

 

موسس جمعیت امام رضایی‌ها همچنین بیان کرد: امیدواریم با کمک همه خیرین بتوانیم وسایل مورد نیاز مردم و همچنین بخشی از دام از دست رفته مردم را تأمین کنیم و همچنین ساخت و ساز منازل تخریب شده را به پایان برسانیم.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *