اپلیکیشن سدک با قابلیت انجام تست کرونا به همت دانشجویان یزدی رونمایی شد

اپلیکیشن سدک با قابلیت انجام تست کرونا به همت دانشجویان یزدی رونمایی شد

[ad_1]

افشین صابری، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد و دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان یزد از رونمایی از اپلیکیشن سدک خبر داد و گفت: در چند وقت گذشته سایتی به همت مجموعه قرارگاه دانشجویی سدک راه اندازی شد، اما شاید عده‌ای دسترسی به سایت نداشته باشند یا استفاده از برنامه‌های داخل تلفن همراه برایشان راحت‌تر باشد؛ بنابراین تصمیم گرفتیم محتوای سایت را در قالب اپلیکیشنی تنظیم کرده و در اختیار مخاطبان قرار بدهیم.

صابری افزود: همچنین آیتم‌ها و بخش‌هایی دیگری نیز علاوه بر کلیپ و پوستر‌های آموزشی به آن اضافه شده است. مراجعه کنندگان به این برنامه می‌توانند از وضعیت مناطق پرخطر در تمامی کشور مطلع شده و آخرین اخبار کرونا را پیگیری کند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد عنوان کرد: ضمنا بخشی برای انجام تست کرونا طراحی کرده ایم که به تاییدیه وزارت بهداشت رسید و حتی در پایگاه رسمی اینترنتی این وزارتخانه بارگذاری شد.

وی در پایان گفت: بخش‌های سرگرمی نیز برای جامعه هدف خانواده طراحی شده که به زودی در این اپ بارگذاری می‌شود. نرم افزار‌هایی نیز برای کودکان تدارک دیده ایم که به زودی رونمایی خواهد شد. حتی مراجعه کنندگان می‌توانند با مراجعه به این اپلیکیشن خرید‌های روزانه و جابه جایی مبلغ به صورت کارت به کارت را از این طریق به انجام برسانند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *