کسانی که چک برگشتی و یا معوقات دارند می‌توانند از تسهیلات بانکی مبارزه با کرونا استفاده کنند

کسانی که چک برگشتی و یا معوقات دارند می‌توانند از تسهیلات بانکی مبارزه با کرونا استفاده کنند

[ad_1]

 به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، حسن روحانی رئیس جمهور صبح امروز در ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت: در مجموع گزارشی که داشتیم مردم همکاری کردند و پروتکل‌ها را رعایت کردند.

رئیس جمهور بیان داشت: از کادر درمانی بسیار تشکر کنیم که شبانه روز در بیمارستان‌های مختلف و در غربالگری‌ها و برنامه‌هایی که دارند تلاش می‌کنند و آمار آن‌ها در این روز‌های اخیر هر روز خوشحال کننده‌تر بوده است.

روحانی تصریح کرد: هم بستری‌ها کمتر شدند و هم بستری‌هایی که حالشان خطرناک است نسبت به قبل کمتر شده است و هم آن‌هایی که جزو فوتی‌ها بودند مقداری کاهش پیدا کردند که همه این‌ها برای ما بسیار مغتنم است که هم مردم مراعات کردند و هم کادر درمانی با تمام توان تلاش کرد.

وی ادامه داد: هم میزان بیماران بستری به مبتلا به کرونا کمتر شدند و هم میزان بیمارانی که بستری بودند و حالشان بدتر بود کمی کمتر شدند و هم فوتی‌ها کاهش یافته است. با شیوه‌های جدید غربالگری و شناسایی افراد مبتلا دنبال می‌شود.

رئیس جمهور اظهار داشت: در جلسه امروز وزارت بهداشت و درمان مسائلی را مطرح کرد که نشان می‌دهد که با شیوه‌های جدید هم غربالگری ادامه پیدا می‌کند و هم شناسایی افرادی که مبتلا هستند یا شرایط آن‌ها وضعیت قرمز است دنبال می‌شود؛ و هم درباره درمان کار می‌شود که امیدواریم در هفته‌های آینده به یک مسیر و چارچوبی برسند که این دوره بیماری را کوتاه کنند.

روحانی با اشاره به آغاز غربالگری جدید و اینکه در غربالگری جدید گفت: غربالگری جدید در استان‌ها شروع شده است که بر این مبنا است که همه افرادی که در تست مثبت می‌شوند می‌روند سراغ افرادی که در روز‌های گذشته با این افراد مثبت در تماس نزدیک بودند و از آن‌ها تست می‌گیرند.

وی ضمن بیان قوانین بانکی برای دربافت وام، تاکید کرد: در این مدت کسانی که چک برگشتی و یا معوقات دارند می‌توانند از تسهیلات بانکی استفاده کنند.

ادامه دارد …

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *