دانشجویان دکتری دانشگاه شهرکرد اجازه اسکان در خوابگاه دارند

دانشجویان دکتری دانشگاه شهرکرد اجازه اسکان در خوابگاه دارند

[ad_1]

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، پژمان طهماسبی، معاون دانشجویی دانشگاه شهرکرد با اشاره به حضور دانشجویان دکتری به خوابگاه گفت: دانشجویانی که به محیط آزمایشگاهی و مزرعه نیاز دارند، از سوی معاونت آموزشی دانشگاه به معاونت دانشجویی دانشگاه معرفی می‌شوند، این دانشجویان می‌توانند از خدمات اسکان در خوابگاه بهره‌مند شوند. این دسته از دانشجویان باید برگه تایید سلامت خود را از مراکز بهداشتی محل اسکان خود دریافت کنند و پس از ورود به دانشگاه، ابتدا به درمانگاه دانشگاه مراجعه کنند تا معاینه اولیه بر روی آن‌ها انجام شود. همچنین پس از اسکان هر روز این دانشجویان توسط درمانگاه دانشگاه موردمعاینه قرار خواهند گرفت. ازاین دانشجویان درخواست می‌شود پس از ورود به دانشگاه، که از خروج غیر ضروری به بیرون از دانشگاهو یا محل زندگی خودداری کنند.

طهماسبی  مطرح کرد: با توجه به تعداد زیاد و حضور کارکنان و نیروی‌های سلف، انجام نظارت دقیق و بهداشتی بر طبخ و توزیع غذا بسیار سخت است، مقرر شد به این دانشجویان جیره خشک اقلام اساسی تعلق گیرد و دانشجویان در هفته دوبار می‌توانند جیره خود را دریافت کنند.

معاون دانشجویی دانشگاه با اشاره به اینکه آیا دانشجویان کارشناسی ارشد می‌توانند در دانشگاه حضور یابند و از خدمات تغذیه و اسکان استفاده کنند ، گفت: خیر. در خصوص دانشجویان ارشد منتظر دستورالعمل‌های وزارت علوم هستیم.

وی با اشاره تصمیم هیئت رئیسه دانشگاه برای شهریه خوابگاه دانشجویانی افزود: با توجه به بخشنامه صندوق رفاه دانشجویان مقرر شد، تنها هزینه قسمتی از ترم که دانشجویان اسکان داشته اند، دریافت شود. همچنین وام‌های دانشجوی مطابق روال گذشته با ثبت نام دانشجویان پرداخت خواهد شد.

طهماسبی با اشاره به درخواست حذف ترم دانشجویان به چه شکلی در کمیسیون موارد خاص قابل طرح و بررسی است ،تاکید کرد: دانشجویان می‌توانند با ثبت نام در سامانه سجاد و با انضمام دلایل و مدارک خود نسبت به ارائه درخواست خود اقدام کنند و در نهایت کمیسیون موارد خاص در اسرع وقت بررسی و نتیجه را به معاونت آموزشی و دانشجو ابلاغ خواهد نمود.

معاون دانشجویی دانشگاه با اشاره به اینکه اگر ترم جاری به تابستان کشیده آیا امکان اسکان دانشجویان در خوابگاه و ارائه خدمات تغذیه و دیگر موارد وجود دارد یا خیر اظهار کرد: در این خصوص ابتدا باید منتظر ابلاغیه وزرات علوم و یا تصمیم‌گیری‌های دانشگاه باشیم. در هر صورت با تایید وزرات علوم و بازگشایی دانشگاه این خدمات در تابستان ارائه خواهد شد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *