پلیس تهران| یک هزار و ۲۱۸ متهم در طرح رعد ۳۴ بازداشت شدند

پلیس تهران| یک هزار و ۲۱۸ متهم در طرح رعد ۳۴ بازداشت شدند

[ad_1]

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، سردار حسین رحیمی در تشریح نتایج طرح رعد ۳۴ با اشاره به اینکه سال ۹۹ سال جهش تحول کلانتری‌ها بوده و طرح‌های رعد اجرا شده مؤید فعالیت و پویایی کلانتری‌ها است، اظهار کرد: در این مرحله از اجرای طرح رعد در مجموع یک هزار و ۲۱۸ سارق، توزیع‌کننده موادمخدر، تولید و توزیع‌کنندگان اقلام ضد فرهنگی، قاچاقچیان و محتکران کالای اساسی و قاچاق دستگیر و تحویل مرجع قضائی شدند.

رئیس پلیس تهران بزرگ در تشریح جزئیات کشفیات صورت گرفته با اشاره به انهدام ۳۴ باند توزیع موادمخدر، قاچاقچیان کالا و باند سارقان در طرح رعد ۳۴، عنوان کرد: ارزش اموال مکشوفه از افراد دستگیر شده در این مرحله از طرح رعد حدود ۱۳ میلیارد تومان است.

وی با اشاره به دستگیری ۱۳۵ خرده فروش موادمخدر در طرح مذکور گفت: از این افراد بیش از هفت کیلو موادمخدر کشف و تحویل مرجع قضائی شدند.

این مقام انتظامی با اشاره به دستگیری ۸۰۴ سارق گفت: این سارقان در قالب ۳۰ باند فعالیت می‌کردند و از آن‌ها بیش از ۱۲ هزار قلم انواع وسایل سرقتی به ارزش حدود ۱۱ میلیارد تومان کشف شد.

رحیمی با اشاره به کشف ۱۸۶ دستگاه خودرو و موتورسیکلت سرقتی در طرح رعد ۳۴، متذکر شد: ۳۹۴ سارق دستگیر شده در این طرح سابقه‌دار و ۴۰۶ نفر فاقد سابقه قبلی بودند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به دستگیری ۱۵ قاچاقچی کالا، افزود: از این افراد بیش از هفت هزار و ۶۰۰ قلم انواع کالای قاچاق به ارزش دو میلیارد تومان کشف شده است.

به گفته وی، طرح‌های مختلف پلیس پایتخت از جمله طرح‌های “رعد”، “صاعقه” و “ظفر” با قدرت ادامه خواهد یافت و پلیس اجازه نمی‌دهد کسی امنیت و آرامش مردم را به مخاطره بیندازد.

گفتنی است در طرح رعد قرار است کلانتری‌ها حوزه استحفاظی خود را از وجود مجرمان پاکسازی کنند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *