دومین بلایی که اتلتیکو سر لیورپول و انگلیس آورد!

دومین بلایی که اتلتیکو سر لیورپول و انگلیس آورد!

[ad_1]

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، دیدار لیورپول مقابل اتلتیکومادرید آخرین دیدار مهمی بود که پیش از تعطیلی موقت لیگ قهرمانان در اروپا برگزار شد و سفر هواداران اسپانیایی به انگلیس از نظر برخی نقش مهمی در انتقال ویروس به این کشور داشته است، زیرا اسپانیا در آن مقطع ار مراکز مهم شیوع کرونا در اروپا بود. در نهایت تیم دیگو سیمئونه با نتیجه 2-3 لیورپول را شکست داد و 3 هزار هوادار این تیم صعود به مرحله بعد را در آنفلید جشن گرفتند.

آنجلا مک لین مشاور ارشد دانشگاه در این رابطه گفت: “من فکر می کنم در آینده و وقتی همه تحقیقات انجام شد، دیدن اینکه چه ارتباطی بین ویروس های موجود در لیورپول و ویروس های اسپانیا وجود دارد بسیار جالب خواهد بود. طرح این فرضیه مطمئنا جالب است.

ریشی سوناک رئیس دانشگاه در سخنانی در همان جلسه اظهار داشت که دولت در طول این بحران “تصمیم هایی درست در زمان مناسب” گرفته است.

این اظهارات در شرایطی صورت می گیرد که شهردار مادرید تصمیم به برگزاری بازی را “اشتباه” خواند. خوزه لوئیس مارتینز آلمودیا به رادیویی اسپانیایی گفت: “این منطقی نبود که 3 هزار هوادار اتلتیکومادرید در آن زمان مقطع آنفیلد سفر کنند. وقتی به عقب نگاه می کنیم درمی یابیم این کار اشتباه بود. من فکر می کنم باید در آن زمان بیشتر احتیاط می کردیم. البته از روز قبل از بازی شورای مادرید اقدامات مهمی را در مورد کاهش تجمع های گسترده مردم اتخاذ کرده بود.

در اوایل ماه نیز یورگن کلوپ سرمربی لیورپول مخالفت خود را ابراز کرده و گفت: “صبح دوشنبه من با مرور اخبار مربوط به مادرید بیدار شده و شنیدم که آنها مدارس و دانشگاه ها را از روز چهارشنبه تعطیل می کنند، بنابراین طی شدن روند آماده سازی برای آن بازی واقعا عجیب است.”

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *