درخشش امروز نور نتیجه نه به برجام موشکی است

درخشش امروز نور نتیجه نه به برجام موشکی است

[ad_1]

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با اشاره به ارسال موفقیت آمیز ماهواره نور به فضا از سوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اظهار داشت: این اقدام چند پیام مهم و استراتژیک دارد.

وی ادامه داد: نخستین پیام این است که توانمندی‌های داخلی بسیار بیشتر از آنی است که حتی در تصور خود ما وجود دارد و تاکید مکرر رهبری عزیز برای اتکای به درون در مسیر قوی شدن ناظر به همین توانمندی‌هاست.

جلالی با بیان اینکه تحریم یک سیمای ذهنی و یک واقعیت میدانی دارد تصریح کرد: موفقیت ماهواره نور شکستن سیمای ذهنی تحریم به عنوان یک سد در راه پیشرفت و نشان دادن واقعیت‌های میدان است. واقعیت‌هایی که می‌گویند با وجود تحریم نیز می‌توان گام‌های بلند و راهبردی در مسیر پیشرفت برداشت.

به گفته رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور موفقیت پرتاب اخیر پس از چندبار شکست پروژه‌های ارسال ماهواره نشان می‌دهد اگر کار و ابتکار را سرلوحه قرار دهیم نصرت خدا نیز همراه خواهد بود و هیچ کسی حق ندارد ناامید باشد.

وی با بیان اینکه حضور سپاه در عرصه‌های نوین همچون فضا نوید بخش ارتقای توان دفاعی و افزایش بازدارندگی کشور در آینده نزدیک است خاطرنشان کرد: قطعاً در آینده نزدیک خبر‌های خوشی از این دست اقدامات خواهیم شنید.

جلالی با بیان اینکه درحالی که تجربه برجام هسته‌ای پیش روی ماست نتیجه نه به برجام موشکی نیز امروز پیش روی همگان قابل قضاوت است، متذکر شد: اگر برجام موشکی رقم خورده بود امروز معلوم نبود با کدام توان می‌توانستیم پاسخ شرارت‌ها و جنگ طلبی ترامپ را بدهیم. درخشش امروز نور نتیجه نه به برجام موشکی است.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور خشم آمریکا و برخی کشور‌های اروپایی را بیانگر اهمیت دستاورد جوانان حزب‌اللهی سپاه دانست و افزود: این پیروزی را به مردم تبریک، به سپاهیان خداقوت گفته و به دشمنان می‌گویم موتوا بغیظکم.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *