بهبودی بیش از ۹۵ درصد از بیماران کرونایی بستری در مراکز درمانی ناجا

بهبودی بیش از ۹۵ درصد از بیماران کرونایی بستری در مراکز درمانی ناجا

[ad_1]

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، سردار محمدرضا حسینی در گفت‌وگویی تلویزیونی گفت: بلافاصله بعد از دستور فرماندهی معظم کل قوا مبنی بر ورود پیدا کردن نیرو‌های مسلح در حوزه مقابله با کرونا و همکاری با وزارت بهداشت، پیرو تدابیر فرمانده ناجا، قرارگاه مقابله با کرونا نیروی انتظامی به ریاست معاونت هماهنگ کننده ناجا و دبیری معاونت بهداد ناجا کار خود را با شعار «مالک دست‌های خود باشیم» و بر اساس چهار محور آموزش، پبشگیری، پشتیبانی و درمان آغاز کرد.

معاون بهداد ناجا با اشاره به این که یگان‌ها و مراکز تابعه نیروی انتظامی از مراکز شهری تا دورترین نقاط مرزی در اولویت اجرای برنامه‌ها و تدابیر قرارگاه کرونا قرار داشت، خاطرنشان کرد: در همین راستا آحاد مردم جامعه نیز از برنامه‌ها و تدابیر آموزشی، پیشگیری، پشتیبانی و درمانی ناجا حوزه مقابله با کرونا بهره‌مند هستند.

وی با اشاره به این که خوشبختانه بیش از ۹۵ درصد از مبتلایان به کرونا که در مراکز درمانی ناجا بستری شده اند، بهبودی حاصل کرده اند، اضافه کرد: تاکنون موردی از مراجعه مجدد بیمار پس از ترخیص از بیمارستان و عود بیماری گزارش نشده است.

این مقام ارشد انتظامی با قدردانی از زحمات شبانه روزی کادر درمانی کشور به ویژه مراکز درمانی ناجا از آن‌ها به عنوان مجاهدین فی سبیل الله یاد کرد و افزود: خدمات این روز‌های کادر درمانی کشور، تداعی کننده خدمات مدافعان امنیت و سلامت کشور در دوران ۸ ساله دفاع مقدس است و طبق فرمایش مقام معظم رهبری دامت برکاته هرچه کار سخت‌تر باشد، ارزش بیشتری خواهد داشت.

حسینی در پایان با تاکید بر رعایت اصل خودمراقبتی و جدی گرفتن توصیه‌ها و تمهیدات بهداشتی و پیشگیرانه از جمله در خانه ماندن، اظهار امیدواری کرد به زودی شاهد تحت کنترل درآمدن شیوع این بیماری در کشور عزیزمان باشیم.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *