کشف ۵ میلیارد اقلام ضد عفونی کننده از یک چلوکبابی

کشف ۵ میلیارد اقلام ضد عفونی کننده از یک چلوکبابی

[ad_1]

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ” نادر مرادی” در تشریح این خبر اظهارداشت: صبح روز گذشته ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی از تخلیه بار بسته های مشکوک در یک واحد چلوکبابی در جنوب تهران توسط راننده و سرنشین یک دستگاه کامیون مطلع و بلافاصله برای بررسی موضوع به آدرس اعلامی اعزام شدند.

وی افزود: با حضور ماموران در محل، متصدی واحد صنفی که در حال پذیرش محموله کامیون بود، اظهار کرد، مالک اصلی اموال نبوده بلکه واحد صنفی خود را در اختیار مالک این اموال قرار داده است.

این مقام مسئول در ادامه با بیان اینکه مأموران پلیس در تحقیقات تکمیلی دریافتند، محموله تخلیه شده توسط راننده و سرنشین کامیون، مربوط به یک شرکت تولیدی مواد ضدعفونی کننده در یکی از شهرستان های شرقی کشور است، تصریح کرد: در بازرسی از کامیون بیش از 2 هزار لیتر مواد ضد عفونی کننده فله ای، 191 عدد افشانه الکلی و 33هزار عدد ماسک کشف شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه واحد صنفی با دستور قضائی پلمب و کامیون موصوف توقیف شد، خاطر نشان کرد: کارشناسان ارزش ریالی اقلام کشف شده را 5 میلیارد ریال برآورد کرده اند.

وی افزود: در این رابطه 3 متهم دستگیر و پس از تکمیل تحقیقات پلیسی، برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *