آخرین آمار قربانیان و مبتلایان کرونا در کشورهای عربی

آخرین آمار قربانیان و مبتلایان کرونا در کشورهای عربی

[ad_1]

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو به نقل از خبرگزاری آناتولی، بر اساس اعلام وزارتخانه‌های بهداشت برخی کشورهای عربی، شمار قربانیان و افراد مبتلا به ویروس کرونا (کووید-۱۹) در میان شهروندان آنها رو به افزایش است.

-امارات متحده عربی

وزارت بهداشت امارات متحده عربی اعلام کرد: با مرگ ۵ تن دیگر شمار قربانیان ویروس کرونا به ۷۶ تن افزایش یافت. همچنین ۵۳۶ مورد جدید آلودگی به این ویروس مشاهده شده و شمار مبتلایان نیز به ۱۰ هزار و ۳۴۹ تن رسید.

– سودان

بنا به اعلام وزارت بهداشت سودان، طی ۲۴ ساعت گذشته با فوت ۴ تن دیگر، مجموع قربانیان کرونا در این کشور به ۲۱ تن رسید. همچنین با تشخیص ۲۴ مورد جدید شمار مبتلایان به ۲۳۷ تن افزایش یافته و از آنها ۲۰ تن بهبود یافته‌اند.

– عربستان سعودی

وزارت بهداشت عربستان سعودی نیز اعلام کرد: ۳ تن دیگر از بیماران کرونایی فوت کردند و شمار قربانیان این ویروس به ۱۳۹ تن افزایش یافت. تعداد مبتلایان نیز به ۱۷ هزار و ۵۲۲ تن رسید و از این میان ۲۳۵۷ بیمار بهبود یافتند.

– مراکش

وزارت بهداشت مراکش اعلام کرد: با مرگ یک تن دیگر، شمار قربانیان ویروس کرونا در کشور به ۱۶۰ تن و تعداد مبتلایان نیز به ۴۰۴۷ تن رسید. همچنین ۵۵۷ بیمار هم بهبود یافتند.

– کویت

وزارت بهداشت کویت اعلام کرد: یک شهروند ایرانی مقیم کویت بر اثر کرونا فوت کرد و شمار قربانیان به ۲۰ تن افزایش یافت. تعداد مبتلایان نیز به ۳۰۷۵ تن رسید.

– قطر

بنا بر اعلام وزارت بهداشت قطر، با تشخیص ۹۲۹ مورد جدید آلودگی به ویروس کرونا، شمار مبتلایان در این کشور به ۱۰ هزار و ۲۸۷ تن افزایش یافته و ۱۰۱۲ بیمار هم بهبود یافته اند.

– عمان

وزارت بهداشت عمان اعلام کرد: ۹۲ مورد جدید آلودگی به ویروس کرونا ثبت شده و شمار مبتلایان به ۱۹۹۸ تن افزایش یافت. تاکنون بر اثر این ویروس ۱۰ تن فوت کرده و ۳۳۳ بیمار دیگر بهبود یافته‌اند.

– بحرین

بر اساس اعلام وزارت بهداشت بحرین، با تشخیص ۴۴ مورد جدید شمار مبتلایان به ویروس کرونا به ۲۶۲۰ تن افزایش یافته و از آنها ۱۱۸۶ تن بهبود یافته‌اند.

– لبنان

وزارت بهداشت لبنان اعلام کرد: سه مورد جدید آلودگی به ویروس کرونا مشاهده شده و مجموع مبتلایان به این ویروس به ۷۰۷ تن رسید. تاکنون ۲۴ تن بر اثر کرونا جان باخته و ۱۴۵ بیمار هم بهبود یافته‌اند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *