کرونا بزرگترین چالش کشور ما در ۷۵ سال گذشته است

کرونا بزرگترین چالش کشور ما در ۷۵ سال گذشته است

[ad_1]

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، “الکساندر فان در بلن”، رئیس جمهور اتریش امروز دوشنبه به مناسبت هفتاد و پنجمین سالگرد جمهوری دوم در یک سخنرانی جمهوری اتریش را در برابر یکی ازبزرگترین چالش ها از زمان تاسیس دوباره خود ارزیابی کرده و گفت: ما مشترکا و با روح اروپایی بر بحران کرونا غلبه می کنیم.

وی تاکید کرد که بحران کرونا و عواقب آن همه ما را تحت تاثیر قرار داده است. برای اولین بار در 75 سال گذشته حقوق اساسی مانند حق زندگی خانوادگی، آزادی تجمعات و آزادی اشتغال به طرز چشمگیری محدود شده است.

رئیس جمهور اتریش در ادامه سخنانش تصریح کرد: ما همه می خواهیم دوباره به زندگی معمول خود بازگردیم. با این حال می دانیم که مبارزه با این بیماری همه گیر مدتی در مقابل این آرزوی ما قرار خواهد گرفت.

وی در عین حال ابراز اطمینان کرد که به صورت مشترک می توان بر بحران کرونا عواقب آموزشی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی آن غلبه کرد.

رئیس جمهور اتریش انسجام، در کنار هم بودن ، همبستگی فرا مرزی را از پیش شرط های مهم برای غلبه بر این بحران دانست.

فیشر در بخش دیگری از سخنانش تاکید کرد که وضعیت مدت زمانی طولانی به همین منوال باقی خواهد ماند. وی گفت: با این حال من اطمینان دارم که در آینده نه چندان دور ما می توانیم دوباره به زندگی روزمره خود بازگردیم.

27 آوریل 1945 سالگرد تولد دوباره جمهوری دموکراتیک اتریش بود.

رئیس جمهور اتریش در مراسم هفتادمین سالگرد تاسیس جمهوری دوم اتریش گفت: پس ازسال ها دیکتاتوری ملی سوسیالیست، بعد از هولوکاست و جنگ، سنگ بنای تاریخچه موفق جمهوری دوم در کشور ما بنا نهاده شد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *