تغییر کاربری طباخی منصور خان در برنامه «صبح جمعه با شما»

تغییر کاربری طباخی منصور خان در برنامه «صبح جمعه با شما»

[ad_1]

 به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، ساجد قدوسیان تهیه کننده و سردبیر برنامه «صبح جمعه با شما» اظهار کرد:، چون نمایش منصور کله پز از نمایش‌های پر مخاطب برنامه «صبح جمعه با شما» است و به دلایل شرایط جدید جامعه ناخواسته در حال حذف از کنداکتور برنامه بود در اتاق فکر برنامه تصمیم گرفتیم با تغییر موقت قصه نمایش هم این بخش را در برنامه حفظ کنیم، هم تنوعی در فرم نمایشی برنامه بدهیم و هم به بهانه این نمایش بخشی دیگر از مسائل روز جامعه را به نقد و چالش بکشیم. البته فراموش نشود که زبان گزنده و تلخ «صبح جمعه با شما» همواره با چاشنی طنز شیرین می‌شود.

وی درباره این تغییر توضیح داد: این روز‌ها شیوع ویروس کرونا همه را تحت تاثیر خود قرار داده است از همین رو طباخی منصور کله پز برنامه «صبح جمعه با شما» نیز به دلیل شیوع کرونا خالی از مشتری شده است از این رو آقای منقاشیان (اصغر سمسارزاده) در پیشنهادی سودجویانه به منصورخان (بیوک میرزایی) پیشنهاد می‌دهد اقلام بهداشتی بفروشد و کله پزی را تبدیل به داروخانه بکند. این نمایش کمدی را حمید پارسا می‌نویسد.

برنامه رادیویی قدیمی «صبح جمعه با شما» هر جمعه ساعت ۹ تا ۱۱:۳۰ به تهیه کنندگی و سردبیری ساجد قدوسیان از آنتن رادیو ایران پخش می‌شود.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *