چرا انتقال سادیو مانه به رئال مادرید غیرممکن نیست؟

چرا انتقال سادیو مانه به رئال مادرید غیرممکن نیست؟

[ad_1]

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، سادیو مانه در سال های اخیر یکی از بهترین مهاجمان دنیای فوتبال بوده و رئال مادرید و زین الدین زیدان نیز علاقه زیادی به خرید این بازیکن دارند. امروز نشریه فرانس فوتبال مدعی شد احتمال رقم خوردن این انتقال در تابستان غیرممکن نیست و برخی موارد موید آن است که رئال مادرید از شانس مناسبی برای خرید سادیو مانه برخوردار است.

این نشریه در گزارشی اذعان داشت سادیو مانه به رئال مادرید علاقمند بوده و تنها در صورتی حاضر است آنفلید را ترک کند که روزی راهی برنابئو شود. همچنیبن سادیو مانه معتقد است یورگن کلوپ بارها در انظار عمومی از بازیکنانی مانند محمد صلاح یا ویرژیل فن دایک تمجید کرده، اما این روند در مورد او رخ نداده و همین اتفاق کمی سادیو مانه را دلگیر کرده است.

اوج این مورد در سال گذشته و بعد از اهدای توپ طلا به لیونل مسی رخ داد که کلوپ چندین بار مدعی شد فن دایک لایق بردن این جایزه بودخ، اما به سادیو مانه که در رده بندی در رتبه چهارم قرار گرفت اشاره ای نکرد. احتمال دارد در صورت ناکامی در جذب کیلیان امباپه، رئال مادرید با پیشنهادی 120 میلیون یورویی برای خرید سادیو مانه اقدام کند و در صورت افیزایش این اختلافات، جدایی این ستاره سنگالی از لیورپول غیرممکن نیست.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *