شرط سنگین پپ گواردیولا برای یوونتوس

شرط سنگین پپ گواردیولا برای یوونتوس

[ad_1]

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، به نظر می رسد دوران حضور گونسالو ایگواین در ترکیب یوونتوس رو به پایان است و بیانکونری به دنبال جذب یک مهاجم نوک جدید در فصل تابستان خواهد بود. نام های فراوانی برای انتقال به تورین مطرح شده که اسمی از گابریل ژسوس نیز در این لیست دیده می شود.

اما نشریه توتو اسپورت مدعی شد پپ گواردیولا علاقه ای به از دست دادن گابریل ژسوس ندارد و به مدیران تیمش اطلاع داده تنها در صورت انتقال پائولو دیبالا از تورین به این تیم حاضر به صدور مجوز جدایی گابریل ژسوس خواهد شد. این در حالیست که دیبالا در آستانه تمدید قرارداد با یووه قرار دارد و بعید است آنها اجازه جدایی این هافبک خلاق را بدهند.

فابیو پاراتیچی، مدیر ورزشی یوونتوس به مدیران سیتی گفته حاضر است بازیکنانی چون داگلاس کاستا یا میرالیم پیانیچ وارد این معامله شوند، اما سیتی به جذب این بازیکنان علاقه ای نشان نداده و تنها خواهان خرید پائولو دیبالا شده است. دیگر گزینه یوونتوس، مائورو ایکاردی خواهد بود که پروسه خرید او نیز دشوار است. پاری سن ژرمن می خواهد قرارداد ایکاردی را دائمی سازد و یوونتوسی برای خرید او باید مبلغ 85 میلیون یورو به باشگاه فرانسوی بدهد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.