آزمون جامع و آزمون‌های ارشد و دکتری با تاخیر برگزار شود

آزمون جامع و آزمون‌های ارشد و دکتری با تاخیر برگزار شود

[ad_1]

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، نشست مجازی معاونان آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه‌ها با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و مدیران حوزه ستادی روز گذشته، ۹ اردیبهشت برگزار شد.

در این نشست معاونان آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه‌ها به بیان نقطه نظرات و پشنهادات خود در خصوص آموزش‌های مجازی در سطح دانشگاه‌ها پرداختند.

 

بیشتر بخوانید:


جلیلی فر، معاون آموزشی دانشگاه شهید چمران اهواز در این نشست با بیان اینکه در این دانشگاه سیستم مجازی از قبل فعال بوده و دروس زبان، ادبیات و فیزیک از این طریق ارائه می‌شد، گفت: ما آماده سرویس دهی آموزش مجازی بودیم و در این راستا دستور العمل کاملی منتشر کردیم و از همان روز‌های اول وارد آموزش مجازی شدیم.

جلیلی فر با بیان اینکه ۱۰۰ درصد دروس به صورت مجازی (۵۰ درصد برخط و ۵۰ درصد برون خط) ارائه می‌شوند، اظهار کرد: برای ادامه تحصیل دانشجویانی که مشکل نظام وظیفه دارند لازم است وزارت علوم با این سازمان هماهنگی لازم را به عمل آورد.

معاون اموزشی دانشگاه شهید چمران اهواز همچنین تأخیر در آزمون جامع و آزمون‌های ارشد و دکتری و همچنین پذیرش دانشجویان جدید در نیم سال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۰ – ۱۳۹۹ را پیشنهاد کرد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *