بازدید نماینده وزیر بهداشت از بیماران کرونایی بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی نور شهریار

بازدید نماینده وزیر بهداشت از بیماران کرونایی بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی نور شهریار

[ad_1]

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، ناصحی مشاور و نماینده وزیر و دبیر هیأت امنا و شورا‌ها و محمودی مشاور معاون درمان وزارت بهداشت از بیماران کرونایی بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی نور شهریار با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و همچنین کمبود تخت‌های بیمارستانی دولتی و مراجعه مردم عزیز به بیمارستان ها بازدید کردند.
بیمارستان‌های خصوصی با تمام توان در این امر ورود نموده اند. یکی از بیمارستان‌هایی که در غرب استان تهران در این عرصه قدم‌های بسیار مثبتی برداشته است بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی نور شهریار می‌باشد. این بیمارستان با دستور آقای دکتر کرباس فروشان مدیرعامل بیمارستان با تشکیل کمیته بحران و تلاش شبانه روزی کادر فنی و مهندسی، موفق به ساخت و تجهیز ساختمانی جدا در دو طبقه و ۶۰ تخت شامل ۲۵ تخت ICU و ۳۵ تخت جهت بستری بیماران کرونایی گردید که در روز جاری ۱۸ بیمار کرونایی در آن بستری می‌باشند.
این ساختمان بصورت ایزوله کامل و دارای امکاناتی شامل اتاق گانینگ، بخش‌های مجزای تمیز و کثیف جدا از هم، تهویه هوا ۱۲ بار در ۶۰ دقیقه، سیستم تله مدیسین و… می‌باشد.
در همین راستا آقایان دکتر ناصحی مشاور و نماینده وزیر و دبیر هیأت امنا و شورا‌ها و دکتر محمودی مشاور معاون درمان وزارت بهداشت و دکتر اسماعیلی در روز چهارشنبه مورخ ۱۰/۲/۹۹ از بیمارستان مذکور بازدید و خدمات کادر پزشکی و درمانی بیمارستان را مورد تقدیر و تشکر قرار دادند.
این بیمارستان شامل دپارتمان‌های: جراحی زنان، جراحی عمومی، گوش و حلق و بینی، اورولوژی سنگ شکن، جراحی اطفال، روماتولوژی، عفونی، آزمایشگاه، داروخانه، توان بخشی، دیالیز، نفرولوژی، اسکوپی، بخش‌های تصویربرداری، ICU – MRI ـ CT SCAN ـ NICU ـ CATH LAB ـ CCU، ماموگرافی، پزشکی هسته ای، جراحی پلاستیک، ارتوپدی، مغز و اعصاب و ستون فقرات، نورولوژی و … با بهترین کادر پزشکی و پیراپزشکی مشغول خدمات رسانی به مردم شریف غرب استان تهران با کلیه امکانات و تجهیزات پیشرفته و به روز در تمام حوزه‌های درمانی می‌باشد. همچنین بیمارستان مذکور دارای ۱۰ اتاق عمل جنرال و ۳ لیبر LDR نیز است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *