پاسخ پادووانی به نامه استقلالی‌ها که امروز به دستش رسید

پاسخ پادووانی به نامه استقلالی‌ها که امروز به دستش رسید

[ad_1]

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، لئناردو پادووانی  امروز در گفتگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در واکنش به خبری که کانال اطلاع رسانی باشگاه استقلال روز گذشته پیرامون پیام سعادتمند به این بازیکن مدعی شد که هیچ نامه و پیامی از طرف باشگاه استقلال دریافت نکرده و این اقدام مدیران باشگاه استقلال برای فریب هواداران بوده است.

بعد از انتشار این مصاحبه باشگاه استقلال در صفحه رسمی خود در اینستاگرام تصویر نامه سعادتمند به این بازیکن را به تاریخ روز گذشته منتشر کرد. هر چند که در توضیحات این نامه این رسانه مجازی نوشت؛  «پیام احمد سعادتمند مدیرعامل استقلال که روز چهارشنبه برای پادووانی از طریق ایمیل و واتساپ ارسال گردید.» درحالی در کانال رسمی باشگاه استقلال روز گذشته مدعی شده بودند که نامه ارسال شده است.  

بعد از انتشار این نامه حدود ۳۰ دقیقه قبل پادووانی در صفحه رسمی خود در اینستاگرام اعلام کرد که نامه را دریافت کرده است. وی نوشت: احمد سعادتمند عزیز:نامه شما را الان دریافت کرده و خواندم. در طول دوران مصدومیتم افراد زیادی از باشگاه استقلال، فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش وعده دروغ به من دادند.  امیدوارم هر چیزی که در این نامه نوشته شده درست باشد، چون تاکنون کسی برای من کاری نکرده است.
با صمیمانه‌ترین احترامات
لئوناردو پادوانی

با این پیام مشخص شد که پادووانی امروز چهارشنبه بلافاصله بعد از دریافت نامه به آن پاسخ داد و اگر بنا بر ادعای کانال تلگرامی این باشگاه که روز گذشته خبر پیام را منتشر کرده بود نامه دیروز باید ارسال می‌شد او مثل امروز همان روز سه شنبه پاسخ نامه مدیریت این باشگاه را می‌داد. پادووانی عصر امروز در پیامی به خبرنگار فارس تاکید کرد که تا این لحظه هیچ پیامی به دست وی نرسیده است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *