منتشر نشود///بیشترین دلیل مراجعه دانشجویان علامه به مراکز مشاوره / مشاوره دینی در کنار سایر موارد به دانشجویان ارائه می‌شود

بیشترین مورد مراجعه دانشجویان علامه به مراکز مشاوره

[ad_1]

لطیفی، معاون دانشجویی دانشگا علامه طباطبایی در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، با اشاره به فعالیت‌های مرکز مشاروه این دانشگاه گفت: مرکز مشاوره دانشگاه علامه یکی از مراکز مهم مشاوره دانشگاهی است و در حقیقت در این مرکز از خدمات متخصصین روانپزشک و مشاوره استفاده می‌کنیم.

وی افزود: مشاوره  آنلاین، مشاوره عام و آزادمان را فعال کردیم. این مشاوره‌ها در ساعت غیراداری هم خدمات مورد نظر را ارایه می‌دهند. در خوابگاه همیشه کارشناس مشاوره حضور دارد و در مواقعی که حالت بحرانی و خاص پیدا می‌کنند به صورت آنکار خدمات مشاوره‌ای ارایه خواهد شد.

لطیفی یادآور شد: مهمترین مشکلات دانشجویان مخصوصا دانشجویان ورودی جدید، دوری از خانواده است که ضریب افسردگی شان بالا می‌رود. بعضی رشته‌ها هم به دلیل ویژگی رشته، استرس و اضطراب برای دانشجویان ایجاد می‌کند.

معاون دانشجویی دانشگاه علامه اضافه کرد: واحد مشاوره در زمینه شغل و زندگی آینده به دانشجویان خدمات مشاوره ارائه می‌دهد. مشاوره مذهبی و  ازدواج هم در کنار سایر مشاوره‌ها در مراکز انجام می‌شود.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *