آخرین مهلت ثبت‌نام دوره دکتری بدون آزمون دانشگاه علم و صنعت اعلام شد

آخرین مهلت ثبت‌نام دوره دکتری بدون آزمون دانشگاه علم و صنعت اعلام شد

[ad_1]

ابوالفضل واحدی معاون آموزشی دانشگاه علم و صنعت در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، درباره پذیرش بدون آزمون فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد سراسر کشور در مقطع دکتری این دانشگاه گفت: با توجه به سیاست‌های مربوط به پذیرش بدون آزمون وزارت علوم اعلام کرده‌ایم از همه دانشگاه‌ها پذیرش دانشجو خواهیم داشت به طوری که شرایط آن را در سایت استعداد درخشان دانشگاه علم و صنعت قرار دادیم.

 

واحدی ادامه داد: تمام درخواست‌ها در ستاد مورد بررسی قرار گرفته است و دانشجویان با توجه به معدل دوران کارشناسی و کارشناسی ارشد و همچنین خروجی‌هایی که در دوران تحصیل خود داشته‌اند از جمله مقالات ici، اختراعات و کتاب‌های تالیفی، و یا اینکه جایزه جشنواره بین‌المللی را کسب کرده‌اند یا در دوران تحصیل دانشجوی نمونه بوده‌اند، مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

 

معاون آموزشی دانشگاه علم و صنعت ادامه داد: در مرحله اول دانشجویان پس از کسب نمره واجد شرایط شناخته می‌شوند تا برای مرحله دوم ومصاحبه حضور یابند. این دسته از دانشجویان همراه با سایر دانشجویانی که در آزمون پذیرش شده‌اند در مصاحبه شرکت خواهند کرد.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: داوطلبان تا پایان امروز ۱۵ اردیبهشت ماه ۹۹ فرصت دارند نسبت به ثبت نام و ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *