سبک بارسلونا با آرسنال متفاوت بود

سبک بارسلونا با آرسنال متفاوت بود

[ad_1]

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، بعد از سپری کردن نزدیک به یک دهه فراموش نشدنی در آرسنال، تیری آنری در سال 2007 تصمیم گرفت راهی بارسلونا شود و دو سال درخشان را نیز در این تیم سپری کرد. اما تیری آنری فاش کرد در نوکمپ به اندازه ترکیب آرسنال راحت نبوده است

تیری آنری گفت: “من در آرسنال بازی می کردم و هیچگاه تصور نمی کردم این تیم را ترک کنم. اما من در ادامه به بارسلونا رفتم که سبک دیگری از فوتبال را ارائه می داد. من باید سبک دیگری از فوتبال نسبت به آرسنال را می آموختم، زیرا در لندن بازیکنانی مانند دنیس برگکمپ و نوانکو کانو در ترکیب بودند و من می توانستم به هر جا دلم می خواهد بروم، به میانه میدان آمده و اگر خواستم به سمت چپ و راست زمین حرکت کنم.

سپس ناگهان به بارسلونا آمدم و فرانک رایکارد از من خواست که در سمت چپ بمانم و بعد از آن نیز پپ گواردیولا سرمربی بارسلونا شد. پپ مربی فوق العاده و مهمی بود، اما او خواسته های زیادی از بازیکنان دارد و مثل این است که شما با او شطرنج بازی می کنید. گواردیولا همیشه می خواهد شما یک قدم جلوتر از آنچه انجام می دهید باشید. برای انجام این کار ، شما باید در پست خود بمانید تا فضا در زمین زیاد شود و اینگونه هافبک ها بنوانند به وظیفه شان عمل کنند.”

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *