دروغ رسانه‌ای مسئولان برای کارآمد نشان دادن

دروغ رسانه‌ای مسئولان برای کارآمد نشان دادن

[ad_1]

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، دبیر شورای صنفی دانشجویان کلان مناطق ۸ و ۹ کشور در بیانیه‌ای نسبت به اظهارات معاون وزارت ارتباطات درخصوص رایگان بودن اینترنت دانشجویان واکنش نشان داد.

در این بیانیه آمده است:

جهت اطلاع جامعه دانشجویان و خانواده‌های آن‌ها و همچنین وزارت ارتباطات، شورا‌های صنفی دانشجویان در دانشگاه‌ها با انتخابات دانشجویی مشخص میشوند و دبیران صنفی دانشگاه‌ها در کشور در ارتباط با یکدیگر میزان خدمات و کیفیت آموزش را به اشتراک میگذارند.

طبق گزارش دبیران صنفی دانشگاه‌های شرق کشور که به صورت مستند دریافت شده است؛ علاوه بر دروغ بزرگ رایگان شدن اینترنت برای اکثر دانشجویان که توسط دانشگاه‌ها و وزارت ارتباطات اعلام شده است؛ معلوم شد که اکثر فعالیت اساتید در دانشگاه‌ها در پیام رسان‌های تلگرام، واتساپ، اسکایپ و پیام رسان‌های داخلی برگزار شده و دسترسی به مطالب و‌کلیپ‌های ان‌ها بدون هزینه برای دانشجو مقدور نمیباشد و رایگان شدن اموزش شعاری تبلیغاتی بیش نیست.

این حجم از اخبار کذب در رسانه‌های کشوری در خصوص بیانات ستار هاشمی، معاون وزارت ارتباطات مبنی بر دریافت اینترنت رایگان ۹۰ درصدی برای آموزش‌های مجازی؛ باید برای دانشجویان و‌خانواده‌های آن‌ها شفاف شود تا این عوام فریبی پایان یابد.

شورا‌های صنفی دانشجویان، نمایندگان تمامی دانشجویان هستند و اجازه‌ی تضییع حقوق دانشجو را نمیدهند.

از وزارت علوم انتظار میرود با توجه به بررسی‌های میدانی و تحقیقات از دانشگاه‌های زیرمجموعه این دروغ وزارت ارتباطات برای بار دوم را مورد مواخذه قرار دهند تا توهین به شعور دانشجو خاتمه یابد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *