استانداری خراسان جنوبی پیگیر توسعه جاده‌های مواصلاتی استان باشد

استانداری خراسان جنوبی پیگیر توسعه جاده‌های مواصلاتی استان باشد

[ad_1]

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن خراسان جنوبی در نامه‌ای به معتمدیان، استاندار این استان در خصوص وضعیت جاده‌ها و خطرزا بودن مسیر‌های مواصلاتی این استان، نکاتی را مطرح کرد.

در این نامه آمده است؛ 

همان گونه که مستحضرید در هفته گذشته حادثه‌ای در سطح استان در محور درح – سربیشه رخ داد که منجر به فوت ۱۲ نفر شد. همان طور که می‌دانید استان خراسان جنوبی، از استان‌های کمتر توسعه یافته کشور است و یکی از بهترین راه‌های توسعه، راه‌های مبادلاتی مناسب است.

از طرفی و با قرار گرفتن این استان در کریدور جنوب به شمال، ارتباط زمینی با کشور افغانستان و ارتباط با ۶ استان مجاور از دیگر قابلیت‌های بالقوه این استان می‌باشد که اهمیت نگاه ویژه به این مورد را دوچندان می‌کند.

حادثه محور درح – سربیشه نمونه‌ای از حوادث متعدد استان می‌باشد که به‌دلیل مغفول ماندن مسئولین جهت ایجاد زیر ساخت‌ها و راه‌های ارتباطی مناسب در استان؛ سالانه قلوب و خانواده‌های فراوانی را داغدار و کودکانی را یتیم و بی سرپرست کند.

فلذا و با توجه به حضور گروه‌های جهادی در سطح استان و مناطق کمتر توسعه یافته، بر آن شدیم که از جنابعالی بعنوان بالاترین مقام اجرایی استان، درخواست کنیم تا پیگیری‌های لازم، مناسب و متناسب را در اسرع وقت در دستور کار قرار داده تا علاوه بر توسعه استان، از اتفاقات مشابه در جاده‌های استان جلوگیری کنید.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *