نامه تند دانشجویان تهرانی به سرکرده تروریست سنتکام آمریکا

نامه تند دانشجویان تهرانی به سرکرده تروریست سنتکام آمریکا

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری دانشجو؛ جمعی از دانشجویان دانشگاه‌های استان تهران نامه ای را خطاب به «کنت مک کنزی» فرمانده سنتکام امریکا نوشته و تحویل سفارت سوئد در ایران داده‌اند.

سنتکام امریکا ستاد فرمانده کل نیروهای ارتش آمریکا در منطقه خاورمیانه، شرق آفریقا و آسیای مرکزی است و جنگ خلیج فارس، جنگ افغانستان و جنگ عراق از جمله جنگ‌هایی هستند که تحت فرماندهی این ستاد رهبری شدند.

دانشجویان در این نامه خطاب به فرمانده سنتکام امریکا نوشته‌اند: کوچکترین خطای شما در منطقه مانند همیشه چشمانتان را به دریچه‌ای جدید از قدرت ما خواهد گشود. هر حرکت نسنجیده و اشتباه شما‌ در عراق، جرقه آتشی خواهد بود که آمریکایی‌ها و اذنابشان را در منطقه به خاکستر تبدیل خواهد کرد.

متن کامل این نامه به شرح زیر است:

بسم ‌ا… القاصم‌ الجبارین

آقای کنت مک کنزی؛ سرکرده تروریست‌های سنتکام

با توجه به آن که دست و پازدن‌های بزدلانه چند ماهه اخیر شما و سربازانتان برای ماندن در منطقه غرب آسیا، تماما نتیجه معکوس داشته است و پیرو جوسازی پوشالی اخیرتان در عراق، تحقق شعار «سننتقم» محور مقاومت بسیار نزدیک می‌نماید.

علی‌الظاهر حماقت‌های سران تصمیم‌گیرنده برای شما در واشنگتن تمامی نداشته و مایلند آن اتفاقاتی که قرار بود در یک روند زمانی برای اخراج شما از منطقه رقم بخورد سرعت و شتاب گیرد و رژیم غاصب صهیونیستی زودتر از زمان موعود به هدم درونی و بیرونی دچار گردد.  اگر تاریخ کشور استکباری خویش را خوانده باشید، از ضربات سخت جنبش دانشجویی به پیکره ضعیف و پرمدعایتان نیک مطلعید، از سال 1953 و سفر تلخ نیکسون تا فتح لانه جاسوسی‌تان در انقلاب دوم، همه و همه به دست جنبش دانشجویی رقم خوردند.

امروز دانشجویان تهرانی به شما هشدار می‌دهند که کوچکترین خطای شما در منطقه مانند همیشه چشمانتان را به دریچه‌ای جدید از قدرت ما خواهد گشود. هر حرکت نسنجیده و اشتباه شما‌ در عراق، جرقه آتشی خواهد بود که آمریکایی‌ها و اذنابشان را در منطقه به خاکستر تبدیل خواهد کرد. مطابق جمله سردار شهید قاسم سلیمانی، «از جایی ضربه خواهید خورد که فکرش را هم نمی‌کنید». شما خوب می‌دانید که حاج قاسم سخنی نمی‌گفت که تحقق نیابد.

إِنَّا مِنَ الْمُجْرِمِینَ مُنْتَقِمُونَ

جمعی از دانشجویان دانشگاه‌های استان تهران

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *