۱۱ نفر از اعضای «سرویس مخفی آمریکا» به عفونت کرونا مبتلا هستند

۱۱ نفر از اعضای «سرویس مخفی آمریکا» به عفونت کرونا مبتلا هستند

[ad_1]

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، اسناد وزارت امنیت داخلی آمریکا که به رویت یاهونیوز رسیده نشان می‌دهد چندین نفر از اعضای «سرویس مخفی ایالات متحده» که وظیفه حفظ جان «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا و اعضای خانواده او را به عهده دارند در حال حاضر به عفونت ویروس کرونای جدید مبتلا هستند.

دو ماه پیش سرویس مخفی آمریکا به مبتلا شدن یکی از کارکنانش به کرونا اذعان کرد. با این حال، اسناد وزارت امنیت داخلی آمریکا نشان می‌دهند با ابتلای ۱۱ نفر از اعضای این سرویس به این بیماری، مشکل از آن چیزی که به نظر می‌‌رسیده گسترده‌تر است. 

این گزارش در حالی منتشر شده که طی دو روز گذشته مشاهده نشانه‌های ابتلا به کووید-۱۹ در ۲ نفر از کارکنان کاخ سفید که ارتباط نزدیکی با دونالد ترامپ و معاون اول او «مایک پنس» داشته‌اند، مسئله ایمنی کارکنان کاخ سفید را زیر ذره‌بین قرار داده است. 

طبق سند وزارت امنیت داخلی آمریکا علاوه بر این ۱۱ نفر ۲۳ نفر دیگر از اعضای سرویس مخفی هم به این بیماری مبتلا شده و بهبود یافته‌اند. ۶ نفر دیگر هم در حال حاضر در دوران قرنطینه به سر می‌برند. 

در گزارش نهاد آمریکایی اشاره‌ای به اینکه کدام یک از اعضای این نهاد امنیتی به بیماری مبتلا شده‌اند و یا اینکه آیا هیچ‌یک از آنها اخیراً با ترامپ یا مایک پنس تماس داشته‌اند یا نه نشده است. 

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.