رئوف حنان بخاطر کرونا موفق به بازگشت نشد

رئوف حنان بخاطر کرونا موفق به بازگشت نشد

[ad_1]

به گزارش دانشجو، روز گذشته یکی از فعالین فضای مجازی مدعی شد مدیرکل سابق بازرسی وزارت میراث فرهنگی و صنایع دستی در پی افشای فساد و احتمال دستگیری از کشور متواری شده است.
گفته می شود این مدیر علی‌اکبر مونسان به دلیل روشن شدن فساد مالی و دستگیری چند تن از مدیران استانی از کشور فرار کرده است و خبری از وی نشده از همین رو یک منبع آگاه در قوه قضائیه در گفتگو با دانشجو مدعی شد پرونده فرد مذکور در دست ضابط قضایی است و هنوز به قوه قضائیه ارجاع نشده است.

علیرضا بای، مدیرکل روابط عمومی وزارت میراث فرهنگی و گردشگری در گفتگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری دانشجو درباره  ادعای فرار رحمت الله رئوف حنان مدیرکل پیشین دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و پاسخ‌گویی به شکایات” این وزارتخانه  به اتهام فساد مالی گفت: متاسفانه برخی دوستان بدون کسب اطلاعات دقیق از اصل ماجرا، به افراد مختلف اتهام می زنند .

وی گفت: رحمت الله رئوف حنان 5 ماه است که دیگر هیچ سمتی در وزارت میراث فرهنگی و گردشگری ندارد و صرفا به عنوان پژوهشگر این وزارتخانه مشغول به همکاری است.

بای ادامه داد: رئوف حنان چندی پیش برگه مرخصی برای سفر خارج از کشور برای سرزدن به خانواده خود را پر کرد و کاملا قانونی به این سفر خارجی رفته است و قرار است بزودی به کشور بازگردد که متاسفانه به خاطر شرایط کرونا، بازگشت ایشان به کشور به تعویق افتاده است.

بای در ادامه تصریح کرد: بنده طی صحبتی که ساعاتی پیش با جناب رئوف داشتم، ایشان به شدت از این اتهام شاکی بودند و با قاطعیت گفت به محض بازگشت به کشور این مسئله را به لحاظ قانونی  پیگیری خواهد کرد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *