«نیروی حال» با «محدودیت صفر»

«نیروی حال» با «محدودیت صفر»

[ad_1]

پیشنهادات فرهنگی هنرمندان| کمند امیرسلیمانی (۱۱)

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری دانشجو، این روزها بیشتر کشورهای دنیا درگیر ویروس کرونا هستند. این بیماری، نگرانی هایی را به وجود آورده و متخصصان به افراد توصیه می کنند تا حد امکان در خانه بمانند. با اینکه چنین کاری خطر ابتلا را کاهش می دهد، اما ماندن در خانه آن هم برای مدت طولانی خودش مشکل دیگری است که به آسانی نمی توان از آن گذشت. به بهانه این روزهای در خانه ماندن و سال نو، خبرگزاری دانشجو در گفت و گو با بازیگران تئاتر، سینما و تلویزیون، پیشنهادهای آن را جهت مطالعه کتاب و یا دیدن یک فیلم خوب جویا شده است.

تمام «محدودیت» های کمند امیرسلیمانی

کمند امیرسلیمانی هنرپیشه سینما، تلویزیون و تئاتر، فارغ‌التحصیل بازیگری و کارگردانی تئاتر از دانشگاه آزاد اسلامی در سال ۱۳۷۶ است. بازی در نمایش «سنجاب‌ها» در سن ۷ سالگی نخستین فعالیت او در عرصه‌ی تئاتر به حساب می‌آید. امیرسلیمانی در سال ۱۳۶۰ به تلویزیون آمد و در سال ۱۳۶۵ در فیلم سینمایی «ترنج» به هنرنمایی پرداخت. وی همچنین دختر سعید امیرسلیمانی و خواهر سپند امیرسلیمانی از بازیگران سینما است. وی با نقش آذر در سریال «پدر سالار» به اوج شهرت رسید.
امیرسلیمانی در گفتگو با خبرگزاری دانشجو گفت: بتازگی ضبط سریال «میانبر» برای ایام نوروز شبکه پنج را به پایان رسانده ایم. سریالی طنز و کمدی است که در یک آپارتمان برای ساکنین آن یک سری اتفاقات طنز می‌افتد.
وی برای روز‌های در خانه ماندن و ایام تعطیلات نوروزی دو کتاب در زمینه خودشناسی و جذب انرژی‌های مثبت به ما پیشنهاد داد؛ کتاب «نیروی حال» نوشته اکهارت تول و کتاب «محدودیت صفر» اثر جو ویتالی که خواندن آن‌ها باعث می‌شود ابتدا خودتان را به خوبی بشناسید و سعی کنید انرژی‌های مثبت را به سمت خودتان جذب کنید.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *