هیات عالی داوری سازمان خصوصی مصوبه واگذاری شرکت کشت و صنعت مغان را لغو کرده است

هیات عالی داوری سازمان خصوصی مصوبه واگذاری شرکت کشت و صنعت مغان را لغو کرده است

[ad_1]

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، شکور حسین پور، نماینده مردم پارس آباد در مجلس شورای اسلامی ظهر امروز به رسانه‌ها اطلاع داد که مصوبه واگذاری شرکت کشت و صنعت مغان از سوی هیات عالی داوری سازمان خصوصی سازی ابطال شده است.

به گفته حسین پور، رئیس جمهور از این موضوع ناراحت شده و تذکراتی نیز به وزرای مربوطه در این زمینه داده است.

نماینده مردم پارس اباد در مجلس شورای اسلامی گفت: هر گونه اقدام برای واگذاری مجدد و تغییر این تصمیم خلاف قانون است، گفت: مشکل اصلی واگذاری کشت و صنعت مغان این است که پس از واگذاری اولیه و سپردن این مجموعه به آقای صرافان و انصراف وی پس از حدود ۶ ماه بدون برگزاری تشریفات قانونی واگذاری دیگری انجام شده است، این در حالی است که حتی نفر دومی که واگذاری به وی انجام شده، سپرده‌های خود را بازپس گرفته بوده است.

وی همچنین تصریح کرد: باید در واگذاری جدید حتی مابه التفاوت نرخ ارزی که در فاصله واگذاری اول و دوم اتفاق افتاده بود، نیز محاسبه می‌شد که این اتفاق رخ ندهد.

با این حال، مطلعان و فعالان اجتماعی پارس آباد ضمن تأیید گفته‌های حسین پور، اعلام کرده اند که خبر لغو واگذاری شرکت کشت و صنعت مغان، هنوز به صورت رسمی و از سوی نهاد‌های مرتبط مانند سازمان خصوصی سازی یا وزارت صنعت، معدن و تجارت یا دیگر نهاد‌های مرتبط اعلام نشده است. این فعالان اجتماعی می‌گویند به نظر می‌رسد دولت این لغو واگذاری را نپذیرفته است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *