روزنامه جام جم هم الکترونیکی شد

روزنامه جام جم هم الکترونیکی شد

[ad_1]

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، پیرو دستورالعمل ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر ممنوعیت موقت انتشار نسخه کاغذی روزنامه‌ها و نشریات، موسسه جام جم ضمن احترام به این مصوبه ملی و همگام با اجزای مختلف رسانه ملی در تلاش مضاعف برای مدیریت بحران و نقش‌آفرینی موثر در اطلاع‌رسانی صحیح، اعلام کرد:

عدم انتشار روزنامه‌ها و نشریات در مقطعی که اهمیت حضور رسانه‌های رسمی و اطلاع‌رسانی دقیق، صحیح و به‌هنگام بیش از گذشته است، تصمیمی تلخ و ناگوار است. اما از آنجا که این تصمیم توسط مرجعی رسمی و قانونی با پشتوانه رای و نظر کارشناسی اتخاذ شده، موسسه جام جم آن را قابل احترام دانسته و به این تصمیم تمکین میکند.

روزنامه جام جم از روز شنبه ۱۶ فروردین۹۹ تا زمانی که دستورالعمل ستاد ملی مبارزه با کرونا پابرجاست، فعالیت رسانه‌ای خود را در قالب انتشار نسخه الکترونیکی پی خواهد گرفت. بستر‌های فضای مجازی روزنامه هم مانند همیشه با مطالب جذاب و مخاطب پسند از جمله پوشش لحظه‌ای اخبار و گزارش‌ها، تولید کلیپ، انیمیشن، پادکست، اینفوگراف و… در خدمت مخاطبان است.

همراهان همیشگی جام جم میتوانند با مراجعه به سایت جام جم دیلی و جام جم آنلاین به نشانی http://jamejamdaily.ir
و http://jamejamonline.ir و همچنین بستر‌های فضای مجازی روزنامه با آیدی @JamejamDaily نسخه الکترونیکی جام جم را تهیه نمایند.

خبرنگاران و همکاران جام جم تلاش می‌کنند ضمن رعایت نکات پیشگیرانه و طرح فاصله‌گذاری اجتماعی، محتوای غنی و مطلوبی را تولید و در قالب بسته‌های جذاب در فضای مجازی به مخاطبان خود عرضه کنند.

جام جم سفارش‌های مشتریان همیشگی خود در بخش آگهی‌ها را در قالب بسته‌های متناسب با فضای مجازی و بستر‌های تحت وب منتشر خواهد کرد.

مخاطبان و همراهان همیشگی میتوانند مطلب خود در موضوعات مختلف در قالب متن، عکس، فیلم، صوت و… را از طریق کانال‌های مجازی، جهت انتشار در اختیار جام جم قرار دهند.

امید است با لطف و عنایت خداوند و همدلی و همبستگی ملی به زودی ایران عزیز از این بحران عبور کند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *