قوچان نژاد و رسن به کمپین جدید AFC برای مقابله با کرونا پیوستند

قوچان نژاد و رسن به کمپین جدید AFC برای مقابله با کرونا پیوستند

[ad_1]

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، رضا قوچان نژاد مهاجم سابق تیم ملی فوتبال کشورمان به همراه بشار رسن ستاره عراقی باشگاه پرسپولیس به پویش جدید «فعال بمانید» کنفدراسیون فوتبال آسیا پیوستند.

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا چند هفته‌ای است برای مقابله با شیوع ویروس کرونا پویشی تحت عنوان «زنجیره را بشکن» را به راه انداخته و طی آن ستاره‌های فوتبال آسیا از مردم می‌خواهند برای جلوگیری از شیوع کرونا در خانه بمانند.

حالا AFC از هفته گذشته پویش جدید «فعال بمانید» را شروع کرده است که ستاره‌های فوتبال آسیا از مردم می‌خواهند در دوران قرنطینه با ورزش، آمادگی جسمانی خود را حفظ کنند.

شروع این پویش با حضور علیرضا بیرانوند بود و حالا گوچی و رسن هم به این پویش ملحق شده اند.

AFC نوشت: رسن که با باشگاه نیروی هوایی عراق سال ۲۰۱۶ جام‌ای اف سی را کسب کرد و سپس با تیم فعلی خود یعنی پرسپولیس ایران به فینال لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۱۸ رسید، گفت: این همه گیری، میلیون‌ها نفر را تحت تأثیر قرار داده است، و همچنان به تغییر شکل دادن زندگی روزمره ما در سراسر جهان ادامه می‌دهد. اکنون سلامتی و تندرستی همه مهمتر از همیشه است، بنابراین بسیار مهم است که ما از این فرصت برای تقویت سلامت جسمی و روحی خود استفاده کنیم.

او گفت: یک استراحت کوتاه و دست کشیدن از کار‌های روزمره برای حفظ سلامت و فعال ماندن می‌تواند به ما کمک کند تا زندگی هدفمند تری داشته باشیم. ورزش یک تسکین دهنده استرس طبیعی است و همانطور که همه می‌دانند، می‌تواند به کاهش چشمگیر اضطراب ما کمک کند، که این امر در این دوران نامعلوم و مبهم بسیار ضروری است. امیدوارم با به اشتراک گذاشتن روال زندگی خود بتوانیم به همه یادآوری کنیم که آن‌ها تنها نیستند و همه در این مقطع در کنار هم هستیم.

سایت‌ای اف سی با اشاره به حضور رضا قوچان نژاد، ستاره تیم ملی جمهوری اسلامی ایران در این پویش عنوان کرد قرار است در هفته‌های آینده مصاحبه او و چند ستاره آسیایی دیگر را نیز منتشر کند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *