پیگیری‌های قرارگاه احمدی روشن گلستان در پرونده قضات به پاسخ نزدیک شد / ارجاع پرونده به دیوان عالی کشور

پیگیری‌های قرارگاه احمدی روشن گلستان در پرونده قضات به پاسخ نزدیک شد / ارجاع پرونده به دیوان عالی کشور

[ad_1]

محمد شاهکوهی، دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن گلستان در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، با اشاره به اینکه پرونده «تصرف اراضی جنگلی توسط ۴۵ تن از قضات سابق دادگستری گلستان» به دیوان عالی کشور ارجاع شده، اظهار کرد: ما از آبان ۹۸ پرونده را با اسناد کامل، جزئیات و تفصیل حقوقی آن به دست حجت الاسلام رئیسی رساندیم.

شاهکوهی بیان کرد: دستورات لازم از سوی رئیس قوه قضاییه صادر شده بود، اما پرونده در رده‌های میانی با انسداد مواجه شده بود و پیگیری‌های قرارگاه احمدی روشن گلستان نیز ادامه یافت.

دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن گلستان افزود: بعد از پیگیری‌های ما، معاون دادگستری گلستان به ماع اطلاع داد که پرونده در شعبه ۵ دادگاه مازندارن بررسی شده و این دادگاه به نفع قضات رأی داده است.

وی ادامه داد: به تازگی از سوی معاونت دادگستری استان به ما اطلاع داده شد که این پرونده در سال ۹۹ مجددا بررسی شده و رأی صادر شده در شعبه ۵ دادگاه مازندران نقض شد و ادامه پیگیری این پرونده باید در دیوان عالی بررسی شود.

شاهکوهی با بیان اینکه تاکنون ۹۰ درصد کار این پرونده انجام شده، تصریح کرد: پیش از این یک بار دیگر هم پرونده در دیوان عالی بررسی شده و رأی این دیوان به نفع بازگشت منابع ملی به دولت بوده است.

وی ابراز امیدواری کرد که در این نوبت ارجاع پرونده به دیوان عالی نیز، رأی به نفع منابع ملی باشد.

گفتنی است؛ روز گذشته نامه‌ای از سوی قرارگاه شهید احمدی روشن گلستان به دیوان عالی کشور ارسال شده است.

 

بیشتر بخوانید:

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *