قاتل نگهبان پارک لولاگر دستگیر شد

قاتل نگهبان پارک لولاگر دستگیر شد

[ad_1]

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، سرهنگ حسن نورآبادی با اعلام این خبر گفت: ساعت ۲۰:۰۰ شنبه بیستم اردیبهشت ماه نگهبان پارک لولاگر به سمت مرد جوانی که روی چمن‌های پارک در حال راه رفتن بود رفت و از او خواست تا از فضای سبز بیرون بیاید، اما این جوان به رفتار‌های مرد نگهبان واکنش تندی نشان داد.

وی افزود: مرد جوان که به تذکرات نگهبان پارک بی اعتنایی کرده و در حالیکه روی چمن‌های فضای سبز قدم می‌زد به سمت نگهبان رفته و با وی درگیر می‌شود و در همان ابتدا مرد نگهبان را به سمت عقب هل می‌دهد که نگهبان پارک روی زمین افتاده و سرش با جدول کنار فضای سبز برخورد می‌کند.

این مقام پلیسی ادامه داد: مرد جوان با دیدن خونریزی از سر نگهبان پارک پا به فرار می‌گذارد که مردم در از طریق اورژانس نگهبان پارک را به بیمارستان امام خمینی «ره» منتقل می‌کنند.

رییس کلانتری ۱۰۸ نواب عنوان داشت: تلاش پزشکان برای نجات جان نگهبان پارک ادامه داشت، اما بعد از ۳ روز این مرد روی تخت بیمارستان به خاطر خونریزی در ناحیه سر دچار مرگ مغزی شد و خانواده وی با حضور در کلانتری ۱۴۸ انقلاب نسبت به قتل پدرشان از سوی مرد جوان اعلام شکایت کردند.

سرهنگ نورآبادی گفت: تحقیقات برای دستگیری مرد جوان ادامه داشت تا اینکه شامگاه چهارشنبه بیست و چهارم اردیبهشت ماه دختر مرد نگهبان با مراجعه به کلانتری از حضور عامل قتل پدرش در همان پارک لولاگر خبر داد که خیلی زود تیمی از ماموران برای دستگیری قاتل نگهبان پارک وارد عمل شدند.

وی افزود: ماموران با حضور در پارک لولاگر مرد جوان را دستگیر کردند و در حالیکه افراد حاضر در پارک شهادت می‌دادند که این مرد عامل مرگ نگهبان پارک است، وی خودش را به دیوانگی زده است.

سرهنگ نورآبادی ادامه داد: با توجه به اینکه عامل این درگیری خود را به دیوانگی زده است متهم برای تحقیقات بیشتر به دستور مقام قضایی در اختیار ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *