ترم تابستان در دانشگاه خلیج فارس برگزار نمی‌شود

ترم تابستان در دانشگاه خلیج فارس برگزار نمی‌شود

[ad_1]

علی پاکیزه، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه خلیج فارس بوشهر در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، در خصوص برگزاری ترم تابستان این دانشگاه گفت: ترم تابستان، امسال در دانشگاه خلیج فارس بوشهر برگزار نمی‌شود.

پاکیزه با اشاره به شیوه برگزاری جلسات دفاع پایان نامه‌ها اظهار کرد: جلسات دفاع پایان نامه‌های دانشجویان دانشگاه خلیج فارس به شیوه مجازی برگزار می‌شود و هر کدام از دانشجویان که درخواست برگزاری آن را داشته باشند، این جلسات را برای آنان برگزار خواهیم کرد.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه خلیج فارس بوشهر اضافه کرد: دانشجویان کارشناسی ارشدی که برای تکمیل پایان نامه خود نیاز به حضور در آزمایشگاه داشته باشند، به درخواست خودشان و با تایید استاد مربوطه، زمینه لازم برای حضور آنان در آزمایشگاه مهیا می‌شود تا خللی در روند تحصیلات تکمیلی آنان ایجاد نشود.

وی در خصوص روند برگزاری کلاس‌های آموزشی دانشگاه خاطرنشان کرد: تمامی کلاس‌های نظری دانشجویان دانشگاه خلیج فارس، به صورت مجازی در حال برگزاری هستند و در این زمینه مشکلی وجود ندارد. البته عده‌ای از دانشجویان در محدوده‌های فاقد پوشش اینترنت سکونت دارند و در این زمینه با مشکلاتی مواجه شدند که این مسئله بی ارتباط با سامانه آموزش مجازی دانشگاه است و به زیرساخت‌های اینترنتی مربوط می‌شود و امکان حذف درس و ترم برای این دانشجویان فراهم است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *