۱۰۰ سبد غذایی در مناطق کم‌برخوردار اهواز توزیع شد

۱۰۰ سبد غذایی در مناطق کم‌برخوردار اهواز توزیع شد

[ad_1]

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، جمعی از دانشگاهیان شهید چمران اهواز، اخیرا اقدام به توزیع ۱۰۰ سبد غذایی بین خانواده‌های نیازمند مناطق کم برخوردار این شهرستان کردند. این سبد‌های غذایی با کمک کارکنان اداره حراست دانشگاه به دست خانواده‌های نیازمند اهواز رسید.

البته دانشجویان، کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه شهید چمران اهواز با بروز بیماری کرونا به منظور کمک به خانواده‌های نیازمند، اقداماتی از جمله توزیع مواد غذایی، موادشوینده و ضدعفونی کننده را انجام داده اند.

 

بیشتر بخوانید:


در این زمینه قرارگاه جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز، بیش از یک هزار بسته بهداشتی شامل ژل ضدعفونی، ماسک، دستکش، مایع ضدعفونی دست و … در این دانشگاه تولید و تهیه کرد که همزمان با میلاد امام حسن مجتبی (ع) به افراد نیازمند در مناطق محروم، اهدا شد.

 

//توزیع ۱۰۰ سبد غذایی در مناطق کم برخوردار اهواز صورت گرفت
ضدعفونی و گندزدایی معابر سطح شهر اهواز، ایستگاه‌ها و تاکسی‌ها و حضوری مستمر و موثر در کارگاه‌های تولید الکل از دیگر فعالیت‌های اعضای بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز است.

از سوی دیگر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز به دلیل تعطیلی بخش آموزشی دانشگاه‌ها ناشی از شیوع ویروس کرونا، فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی خود را به صورت مجازی انجام می‌دهد.

این تشکل دانشجویی با انجام اقدامات متعدد از قبیل اجرای طرح کشوری خدمات درمانی «هوالشافی» با هماهنگی پزشکان متخصص و استادان دانشگاه علوم پزشکی اهواز، اجرای طرح «اشتراک مثبت» با هدف جمع آوری کمک‌های نقدی برای تهیه بسته‌های بهداشتی و مواد غذایی برای خانواده‌های کم بضاعت، برگزاری مسابقه بزرگ «کرونا امید» در حوزه‌های مختلف علمی و آموزشی و اجرای رزمایش «کرامت کریمان» و تهیه ۴۰ بسته غذایی و توزیع در منطقه محروم روستای هوفل علی آباد، فعالیت‌های خود را به صورت مجازی و از راه دور دنبال کرده است.

راه اندازی باشگاه کتابخوانی دانشجویان با همکاری دانشگاه‌های علامه طباطبایی، تهران و یاسوج از دیگر اقدامات این تشکل دانشجویی در این بازه زمانی است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *