ضدعفونی مترو تا عادی شدن وضعیت ادامه دارد

ضدعفونی مترو تا عادی شدن وضعیت ادامه دارد

[ad_1]

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، فرنوش نوبخت، مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه بااعلام این خبر، گفت: ضدعفونی کردن قطار‌ها تا زمانی که وزارت بهداشت اوضاع را عادی اعلام کند ادامه خواهد داشت.

او با بیان اینکه قطار‌ها حداقل سه بار در روز، نظافت و ضدعفونی می‌شوند، افزود: در برخی خطوط همانند خط ۶ که فاصله زمانی رسیدن قطارها، بیشتر است برای هر حرکت قطار، نظافت و ضدعفونی انجام می‌شود.

نوبخت در ادامه توضیح داد: قطار‌های مترو با دو روش خشک و‌تر در سیستم‌های مکانیزه شستشو مترو، شستشو و ضد عفونی می‌شوند. نظافت و ضد عفونی تمامی قطار‌ها در ایستگاه‌های ابتدایی و انتهایی هرخط نیز به صورت خشک انجام می‌شود.

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با اشاره به اینکه تمامی ایستگاه‌ها، قطار‌ها و تجهیزاتی که مسافران با آن در ارتباط هستند از جمله هندریل پله برقی‌ها، گیت‌ها، صندلی‌ها، پله‌های ثابت و دستگاه‌های شارژ بلیت ضدعفونی می‌شوند، گفت: ضدعفونی‌ها بر اساس استاندارد‌ها و دستورالعمل‌های ابلاغی وزارت بهداشت در زمینه ضدعفونی کردن اتاق‌ها و واگن‌ها و دیگر وسایل موجود در قطار‌ها انجام می‌شود.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *